Devils mistrzem!

Zespół Devils wygrał Lubelską Ligę Orlikową, organizowaną przez Ognisko TKKF Omega i zdobył Puchar Lublina. Drugie miejsce zajął Elmar, a trzecie obrońcy trofeum, FC Kumple.
Losy mistrzowskiego tytułu ważyły się do ostatniego meczu. Przed starciem FC Kumple z Elmarem w tabeli rozgrywek z 40 punktami prowadzili Devils. Punkt straty miał FC Kumple, a cztery Elmar.
Paweł Bugała i spółka, by zostać ponownie mistrzami, potrzebowali w meczu z Elmarem remisu. Porażka sprawiała że zakończą rozgrywki na trzecim miejscu, a Elmar cieszyć się będzie z drugiej pozycji. Niestety, Kumple, którzy prezentowali pod koniec rozgrywek rewelacyjną formę, a w meczu o kolejny, czwarty z rzędu tytuł dwoili się i troili musieli uznać wyższość rywali.
Po spotkaniu cieszyli się nie tylko zwycięzcy, ale i zawodnicy drużyny Devils, którzy zostali nowymi mistrzami.
– Ostatni mecz Orlikowej Ligi pokazał, że tu walczyło się do końca, nikt nie odstawiał nogi – mówi Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega. – Za pośrednictwem „Nowego Tygodnia”, który wspierał nasze rozgrywki medialnie, chciałem gorąco podziękować dyrekcjom szkół na Felinie, Rycerskiej i Alejach Racławickich oraz animatorom orlików, na których toczyły się piłkarskie zmagania, a także zawodnikom i sędziom – dodał prezes Furman.
Elmar – FC Kumple
3:1
Bramki: Michał Kulig, Emil Mackiewicz, Marcin Ciężczyk – Patryk Ślepowroński.