Dobierał się do trzynastolatki

Miesiąc trwał koszmar 13-latki z gminy Białopole, która była molestowana przez konkubenta swojej matki. Gdy zostawali sami, 50-letni degenerat dotykał dziewczynkę w miejscach intymnych, wkładał jej palce. Teraz w areszcie oczekuje na wyrok. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Opisywane wydarzenia działy się w jednej z miejscowości na terenie gminy Białopole. – 50-letni mężczyzna w okresie od 11 sierpnia do 11 września br. wielokrotnie doprowadzał córkę swojej konkubiny do poddania się innej czynności seksualnej – mówi Andrzej Lebiedowicz, zastępca Prokuratora Rejonowego w Chełmie.
Światło dzienne sprawa ujrzała po informacji od matki dziewczynki i jej nauczycieli, którym 13-latka opowiedziała o tym, co działo się, gdy zostawała sama z 50-latkiem. Mężczyzna w ubiegłym tygodniu został zatrzymany i usłyszał zarzuty doprowadzenia nieletniej do poddania się innej czynności seksualnej, za co grozi do 8 lat więzienia. Prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec degenerata tymczasowego aresztu, na co zgodę dostała, więc na rozprawę 50-latek będzie oczekiwał za kratami. (bm)