Dobra inauguracja tenisistów Ogniwa

Tenisiści stołowi Ogniwa Chełm zainaugurowali w Biłgoraju nowy sezon indywidualnych rozgrywek. Najwyżej w wojewódzkim turnieju sklasyfikowany został Mateusz Jurewicz. W pierwszej dziesiątce znalazła się także Paulina Tatysiak.

Jako pierwsi, 9 września, starli się młodzicy i juniorzy. W młodszej grupie wystartował Przemysław Kalinowski. Ostatecznie uplasował się on na trzynastej lokacie. Warto jednak zauważyć, że młody zawodnik Ogniwa Chełm rywalizował z zawodnikami, którzy byli od niego trzy lata starsi. W gronie juniorek bardzo dobry występ zanotowała Paulina Tatysiak, która uległa jedynie późniejszej zwyciężczyni Aleksandrze Osuch z Sygnału Lublin.

Magdalena Wituch, która nominalnie występuje w kat. kadetek, znalazła się na 25 miejscu. Kolejny junior Ogniwa, Szymon Strycharczuk zajął 13 miejsce. 16 września, także w Biłoraju, w pierwszym wojewódzkim turnieju klasyfikacyjnym spotkali się kadeci i seniorzy. W kategorii kad. Wituch uplasowała się na siedemnastej pozycji. W seniorach blisko podium był Mateusz Jurewicz, jednak ostatecznie był czwarty.

Pozostali zawodnicy Ogniwa Jacek Kozłowski i Artur Kalinowski ukończyli zawody na 25 miejscu, a Szymon Strycharczuk na 33. Występ zawodników Ogniwa Chełm w turnieju klasyfikacyjnym w Biłgoraju był możliwy dzięki wsparciu LW Bogdanka S.A. Klub cały czas prowadzi nabór do sekcji dzieci. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w ZSO nr 7 w Chełmie. Więcej informacji można uzyskać pod numerem 606 68 34 29. (kg)