Dobrze motorowcy zagrali tylko po przerwie

Piłkarze Motoru przegrali drugie spotkanie w Centralnej Lidze Juniorów, ponownie nie zdobywając nawet bramki. Po porażce przed tygodniem u siebie 0:2 z Legią Warszawa, tym razem ulegli 0:4 Pogoni Szczecin.

O losach niedzielnego meczu, rozegranego na bocznym boisku Areny Lublin, zadecydowała pierwsza połowa, w której padły wszystkie bramki. Po przerwie podopieczni trenera Tomasza Jasika zagrali już o niebo lepiej, ale mimo wielu dogodnych okazji nie zdołali zdobyć choć honorowego gola.

Pozostałe mecze 2. kolejki: Legia Warszawa – GKS Bełchatów 7:0 * Ruch Chorzów – Korona Kielce 0:3 * Cracovia – Escola Varsovia Warszawa 3:2 * Arka Gdynia – Górnik Zabrze 3:3 * Elana Toruń – Lech Poznań zakończył się po zamknięciu tego wydania * Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław przełożony na 22 sierpnia, a Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków na 26 września.
Lech Poznań – – —-
W następnej kolejce – 18 sierpnia: Lech Poznań Motor (12:00).

Motor Lublin – Pogoń Szczecin 0:4 (0:4)

Motor: Szczepański – Baryła, Kraśniewski, Dobrzyński, Giletycz (70 Rybak) – Dapollonio, Kumoch (55 Kołeczek), Sobstyl, Pęcak (46 Pryliński) – Zieliński, Rak (70 Dusiło).
Bramki: 0:1 Krzyżaniak 9, 0:2 Modrzewski 16, 0:3 Modrzewski 18, 0:4 Kozłowski 22.