Dobrze tylko do przerwy

Irena Vrancic w meczu z InvestInTheWest Enea przebywała na parkiecie niespełna dwie minuty. W tym czasie zdołała oddać jeden, niecelny rzut za trzy punkty

W meczu 2. kolejki Energa Basket Ligi Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przegrała w sobotę w Gorzowie Wielkopolskim z IvestInTheWest Enea 69:87. O porażce naszych akademiczek zadecydowała kiepska postawa zmienniczek, które nie zdobyły w spotkaniu nawet jednego punktu!

– Podjęliśmy walkę, która trwała do drugiej połowy spotkania, gdzie zaczęliśmy popełniać dużo prostych strat, podejmując decyzje rzutowe ze złych pozycji, co bezwzględnie wykorzystywały gospodynie – mówi o sobotnim meczu Wojciech Szawarski, szkoleniowiec lublinianek.

(20:17, 23:20, 24:14, 20:18)

InvestInTheWest Enea: Atkins 25 (3×3), Juskaite 16 (1×3), Zoll-Norman 14 (2×3), Linskens 12 (1×3), Stelmach 8 (2×3) oraz Prezelj 12 (1×3), Dźwigalska, Rytsikowa, Fikiel.
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS: Kiesel 25 (2×3), Rymarenko 16 (3×3), Butulija 12 (1×3), James 11, Adamowicz 5 (1×3) oraz Mistygacz, Szajtauer, Vrancic, Poleszak.