Duże brawa dla podopiecznych trenerów Krzysztofa i Rafała Boryców

Nie było mocnych na młode zapaśniczki i młodych zapaśników lubelskiego Sokoła, na co dzień uczniów klas sportowych i profilowanych w Szkole Podstawowej Nr 20, w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w kategorii Młodzik Regionu C!

Z zawodów rozgrywanych w Bodzentynie dziewczęta, podopieczne trenerów Krzysztofa i Rafała Boryców, przywiozły 11 medali! Z kolei w mistrzowskiej imprezie, która odbyła się w Połańcu, chłopcy wywalczyli osiem krążków. W obu zawodach lubelski Sokół wygrał klasyfikację drużynową .

Nasze medalistki Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek Regionu C

złoto: Oliwia Maziarz (33 kg)

srebro: Regina Watras (54 kg), Klaudia Michalak (62 kg)

brąz: Nikola Osuch (33 kg), Nikola Wójcik (36 kg), Nikola Siwiec (39 kg), Oliwia Majchrzak (39 kg), Aleksandra Zduńczuk (46 kg), Wiktoria Chołodowska (58 kg), Aleksandra Ostrowska (62 kg), Agata Rybaczek (66 kg)

W klasyfikacji drużynowej młodziczek Sokół zgromadził 30 pkt. i o 14 pkt. wyprzedził Suples Wierzbina, a o 16 Olimpijczyka Chełm.

Nasi medaliści Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Regionu C

złoto: Roni Wójcik (38 kg)

srebro: Konrad Mrozowicz (57 kg), Krzysztof Grzywaczewski (85 kg)

brąz: Kacper Berejowski (41 kg), Filip Domalewski (44 kg), Krystian Michna, (48 kg), Piotr Pytka (57 kg), Łukasz Wilkołazki (75 kg)

W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Sokół Lublin (20,5 pkt.), przed Stalą Rzeszów i Suplesem Kraśnik (po 14). MAG