Emocjonujące lubelskie półfinały piłkarskiego Mundialu z Marszałkiem

KS Lublin naszpikowany byłymi gwiazdami Górnika Łęczna, Motoru i Lublinianki musiał zadowolić się drugim miejscem

W sobotnie popołudnie na bocznym boisku Areny Lublin odbyły się dwa półfinały piłkarskiego turnieju Mundial z Marszałkiem w kategorii B +35. Po niezwykle zaciętych meczach najlepsze okazały się ekipy Emiks oraz Tifosi.

W pierwszym turnieju półfinałowym, w finale Emiks pokonał Cephalgię 2:1, w drugim w spotkaniu o pierwsze miejsce Tifosi, ekipa złożona z byłych ligowców Motoru, wygrała po golu Krystiana Okoniewskiego z zespołem KS Lublin, w którym występowały byłe gwiazdy Górnika Łęczna (m.in. Grzegorz Bronowicki, Paweł Bugała i Mirosław Budka), Motoru oraz Lublinianki.

Emiks i Tifosi zagrają w najbliższą niedzielę na bocznym boisku Areny Lublin w finałowym turnieju, w którym udział wezmą zwycięzcy czterech półfinałów.

O co walczą?

Zwycięskie zespoły w obu kategoriach 13-15 lat (z opiekunami) oraz 35+ czeka wspaniała nagroda – wyjazd na mecz Mistrzostw Świata Polska – Japonia, który odbędzie się 28 czerwca w Wołgogradzie.
Nagroda obejmuje pełny pakiet świadczeń: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie i bilety na mundialowi mecz!