Falstart faworyta

W spotkaniu inaugurującym nowy sezon w Extralidze.pl RKS Perła (z lewej) pokonała LKMP Zon Admina 4:3

Z niewielkim, tygodniowym, opóźnieniem spowodowanym zimową aurą rozpoczęły się rozgrywki orlikowej lubelskiej extraligi, organizowane przez OAKP. Początek zmagań nie był najlepszy w wykonaniu broniącego tytułu zespołu SCRAP. Drużyna, która w środę zmieniła nazwą na Lubnar, dwa dni później, na inaugurację zanotowała dwa remisy. Najpierw podzieliła się punktami z Amatorem, a następnie z Underground Poker League.

EXTRALIGA

RKS Perła – LKMP Zon Admina

4:3 (2:1)
RKS Perła: Daniel Hulicz, Mateusz Krzywanowski, Przemysław Kłoda, Michał Nurzyński, Paweł Nurzyński, Dawid Polesiak, Nikodem Solski, Jakub Szymański, Piotr Zawada.
LKMP Zon Admina: Krzysztof Bednarczuk, Gabriel Bidas, Adam Frańczak, Radosław Lotek, Tomasz Maciąg, Łukasz Romaniuk, Arkadiusz Sidor, Maciej Wideński i Mateusz Zaręba.
Bramki: Krzywanowski 9, Polesiak 9, 33, Nurzyński 29 – Bidas 10, Sidor 23, Maciąg 26.

Zamkowo – Undefined Team

10:2 (2:0)
Zamkowo: Bartłomiej Barwiak, Sebastian Cieślak, Michał Komor, Paweł Kozak, Sebastian Król, Kamil Kłyś, Adrian Nadulski, Marcin Płachta, Grzegorz Wilczek.
Undefined Team: Adam Bratkowski, Paweł Bulak, Tomasz Dański, Tomasz Iwaniak, Wojciech Kołtunowski, Dawid Mazuruk, Mateusz Sawicki, Jarosław Widomski, Axel Łomicz.
Bramki: Barwiak 3, 5, 28, 29, 34, 34, 35, Król 17, Cieślak 32, 36 – Kołtunowski 23, 26.

Amator Team – Lubnar 2:2 (2:1)

Amator Team: Marcin Dębski, Grzegorz Domin, Jakub Kifner, Radosław Nowakiewicz, Piotr Porzak, Adrian Przybysławski, Arkadiusz Pytka, Damian Rozdzialik, Łukasz Smoliński.
Lubnar: Jakub Bednara, Rafał Jaśkowiak, Marek Kępowicz, Paweł Pietrak, Rafał Sulowski, Michał Trzeciak, Adam Tuziemski, Karol Wójtowicz.
Bramki: Kifner 29, Przybysławski 34 – Bednara 12, 25.

Underground Poker League – Lubnar 2:2 (0:1)

Underground Poker League: Marcin Beć, Damian Dryja, Radosław Hunek, Shadi Ibrahim, Sebastian Kula, Kamil Ogórek, Piotr Staniewicz, Bartosz Suchanowski, Artur Wlizło, Ireneusz Zygmunt.
Lubnar: Jakub Bednara, Rafał Jaśkowiak, Marek Kępowicz, Paweł Pietrak, Rafał Sulowski, Michał Trzeciak, Adam Tuziemski, Karol Wójtowicz.
Bramki: Suchanowski 23, Zygmunt 24 – Wójtowicz 14, Bednara 26.
Niedzielne mecze: Underground Poker League – Syrius i Bombardino 716 – Kozaki w Kaloszach zakończyły się po zamknięciu tego wydania tygodnika.
Spotkanie: Pan Waldek – Stenmar Lublin odbędzie się we wtorek, 27 marca o godzinie 20:00.

2. EXTRALIGA

Siekiera Felin – Orlęta 5:1 (1:1)

Siekiera: Kamil Błaszczak II, Maciej Chemicz, Mateusz Gorgol, Bartłomiej Jezior, Jakub Kowalik, Szymon Pożarowszczyk, Łukasz Siennicki, Daniel Trautman, Konrad Wabik.
Orlęta: Marcin Banach, Damian Gawron, Bartłomiej Królik, Dawid Kłapeć, Damian Persona, Michał Zdybel, Jakub Łuczyński.
Bramki: Gorgol 9, 31, Jezior 10, Kowalik 28, Pożarowszczyk 35 – Persona 17.

BSNT Wieniawa – WNWA United

7:4 (4:2)
BSNT: Krzysztof Bartnik, Patryk Drozd, Artur Harasim, Paweł Kośka, Maciej Kostkowski, Piotr Kowal, Paweł Mierzwa, Krzysztof Modrzewski, Michał Pałka, Wojciech Soja, Tomasz Wieniarski, Mateusz Żminda.
WNWA United: Krzysztof Bulicz, Michał Dekundy, Rafał Motyl, Piotr Podolak, Robert Rzeźniczuk, Grzegorz Szostak, Paweł Szymański, Radoslaw Woleń.
Bramki: Żminda 2, Harasim 3, Kośka 14, 17, 27, Soja 29, Pałka 33– Motyl 6, 26, 34, Woleń 10
Niedzielne mecze: OAKP Lublin – KP Wicher, LTS – Deportivo i Atletico Lublin – Poczta Polska S.A. zakończyły się po zamknięciu tego wydania. Spotkanie: Szerszeń Team – Sezonowcy odbędzie się dzisiaj (26 marca) o godzinie 20:00.

UDOSTĘPNIJ