FC Fabryka Formy z Pucharem Olimp Trofea Sportowe 2018

Drużyna FC Fabryka Formy została zdobywcą Pucharu Olimp Trofea Sportowe 2018!
W meczu finałowym rozgrywek organizowanych przez Stowarzyszenie Organizacje Aktywnych Kibiców Piłkarskich zespół Andrzeja Czaplińskiego pokonał Siekiery Felin 4:1.

Wygrana w Pucharze Lublina, największy sukces w historii drużyny, daje Fabryce Formy prawo startu w finałowym turnieju Pucharu Polski 2019.

W tegorocznych rozgrywkach pucharowych udział wzięło 19 zespołów. Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Gorgol (Siekiera Felin), najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Smolińskiego (Fabryka Formy) zaś najlepszym zawodnikiem został Tomasz Świstak (Fabryka Formy).

W sezonie 2018 w rozgrywkach padło 324 gole – rozegrano 55 spotkań.

FC Fabryka Formy – Siekiera Felin 4:1 (1:0)

Fabryka Formy: Krzysztof Bednarczuk, Mateusz Król, Radosław Mazur, Paweł Myśliwiecki, Konstanty Rożek, Rafał Rubaszko, Mariusz Sirko, Paweł Smoliński, Tomasz Świstak, Krystian Wolak, Michał Zagrodniczek, Krzysztof Żukowski.

Siekiera Felin: Maciej Chemicz, Hubert Giletycz, Marcin Goc, Mateusz Gorgol, Bartłomiej Koper, Grzegorz Kościk, Jakub Kowalik, Kamil Lisiewicz, Sebastian Marconi, Łukasz Siennicki, Daniel Trautman , Konrad Wabik.

Bramki: Wolak 8, Rożek 20, 21, Myśliwiecki 31 – Goc 30.