FC Kumple i AleTaxi bez strat

VII Jesienny Puchar 700-lecia Lublina nabiera rozpędu. Jak na razie główny faworyt do zwycięstwa ekipa FC Kumple, która wygrywała już pięciokrotnie piłkarską zabawę organizowaną przez Ognisko TKKF Omega, nie zawodzi.

Paweł Bugała i spółka zanotowali kolejne dwa efektowne zwycięstwa i z kompletem punktów przewodzą tabeli rozgrywek.Liderowi kroku dotrzymuje zespół AleTaxi, który także może cieszyć się z czterech zwycięstw. Szczególnie cenną wygraną taksówkarze odnieśli nad drużyną Bez Nazwy. Jeszcze trzy minuty przed końcem meczu był remis 2:2. W końcówce strzeleckiego „olśnienia” doznał jednak niezawodny w takich sytuacjach Adrian Prażmo. W dwie minuty zdobył trzy bramki i jego zespół wygrał 5:2. Wyniki: FC Kumple – EAST Tatary 5:1 (Bartłomiej Ślepowroński 3, Piotr Ślepowroński Junior, Paweł Bugała – Patryk Kasperkowicz) * KS Tęcza – Qłeczki 9:3 (Adrian Kalita 4, Łukasz Garbiec 2, Tomasz Skowronek, Krzysztof Wrona, Wiktor Paluch – Michał Marcinkowski, Przemysław Zdybel, Łukasz Stec) * Śródmieście – FC Kumple 2:13 (Paweł Śmietanka 2 – Paweł Bugała 6, Bartłomiej Ślepowroński 3, Piotr Ślepowroński Junior 2, Wilim Miłosz 2) * PPNZ Małolaci – Dalimex 2:6 (Robert Wawer, Mirosław Zając – Roman Ulanowski 2, Sławomir Bucoń 2, Bartosz Surman, Piotr Sawicki) * Śródmieście – Dalimex 0:1 (Sławomir Bucoń) * KS Tęcza – Omega 13:1 (Adrian Kalita 6, Mateusz Selwa 2, Łukasz Garbiec 2, Tomasz Skowronek 2, Krzysztof Wrona – Andrzej Marczak) * Bez Nazwy – AleTaxi 2:5 (Kamil Makuch, Błażej Płecha – Adrian Prażmo 4, Marcin Supron).1. FC Kumple 4 12 27-32. AleTaxi 4 12 23-43. Śródmieście 6 9 18-274. Dalimex 4 7 8-85. KS Tęcza 3 6 22-76. Magia 3 4 3-77. Tabal 2 3 10-7 8. East Side Tatary 3 3 7-129. PPNZ Małolaci 4 3 11-1810. Bez Nazwy 3 0 3-1011. Qłeczki 1 0 3-9  12. Omega 3 0 4-27Najlepsi strzelcy11 goli – Adrian Prażmo (AleTaxi)10 – Paweł Bugała, Bartłomiej Ślepowroński (FC Kumple), Adrian Kalita (KS Tęcza)5 – Mirosław Sałaciński (AleTaxi)4 – Sebastian Król (Śródmieście)