FC Maliki znalazły sposób na Omegę

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. – To przysłowie jak ulał pasuje do tego, co wydarzyło się w kolejnym turnieju z cyklu piłkarskiej Unijnej Grand Prix, rozgrywanym na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 52.

Zespół Omega Przyjaciele, etatowi zwycięzcy zawodów na Felinie, w finale musieli uznać wyższość FC Maliki, przegrywając mecz o 1. miejsce 3:8.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Szymon Jastrzębski (FC Malik), a bramkarzem Kacper Łupina (FC Leonki). Strzelecka korona przypadła Patrykowi Kowalskiemu (Omega Przyjaciele), zdobywcy 9 bramek.

W konkursie rzutów karnych rozegranym po turnieju pierwsze miejsce zajęła Martyna Kocot, która w decydującym pojedynku pokonała 2:1 Maksa Sprawkę.