Gdzie ukrywa się Marcin Kruczek?

Kryminalni ustalili, że poszukiwany listem gończym 37-letni Marcin Kruczek ukrywał się ostatnio w podlubelskiej Turce, bywał też w Kazimierzu Dolnym. Policja apeluje o pomoc w zatrzymaniu przestępcy.


Mężczyzna poszukiwany jest do odbycia kary 3 lat więzienia za przestępstwo popełnione w jednym z lubelskich klubów. Pod koniec 2019 r. usiłował tam zgwałcić młodą kobietę.

– Pokrzywdzona została kilkakrotnie uderzona. Sprawca kierował również wobec niej groźby karalne. Został spłoszony przez osoby postronne, które weszły do toalety i wezwały Policję. 37-latek został skazany na 3 lata więzienia. Obecnie ukrywa się przed organami ścigania. Wydano za nim list gończy – mówi nadkomisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie. – Wszystkie osoby, które posiadają informacje o aktualnym miejscu pobytu Marcina Kruczka, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie tel. 47 811 57 27, 47 811 44 05, e-mail: wk.kmplublin@lu.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość – dodaje.

Marcin Kruczek ma 37 lat, wzrost około 189 cm, krępą budowę ciała, krótkie czarne włosy, oczy koloru brązowego.(l)