Grała młodzież

CHEŁMSKA LIGA JUNIORÓW


GRUPA POŁUDNIOWA

6. kolejka: Start Krasnystaw – Niedźwiadek Chełm 1:0, Tatran Kraśniczyn – Znicz Siennica Różana 3:1. Mecze Hetman Żółkiewka – Frassati Fajsławice i Unia Rejowiec – Start/Regent Pawłów odwołane. Mecz Sparta Rejowiec Fabryczny – Ruch Izbica odbędzie się 9.10. Zaległy mecz: Niedźwiadek Chełm – Tatran Kraśniczyn 4:0.
Tabela
1. Ruch 5 15 40-5
2. Frassati 5 13 26-8
3. Sparta 5 12 24-10
4. Hetman 5 12 22-11
5. Niedźwiadek II 6 8 15-16
6. Unia R. 5 7 12-10
7. Start Regent 5 5 12-18
8. Tatran 6 3 8-36
9. Start K. 6 3 6-35
10. Znicz 6 0 11-28

GRUPA PÓŁNOCNA

6. kolejka: Victoria Żmudź – Spółdzielca Siedliszcze 1:1, Włodawianka Włodawa – Hutnik Ruda-Huta 10:2, Pławanice Kamień – Vitrum Wola Uhruska 8:13(!!!), Sawena Sawin – Agros Suchawa nie odbył się.
Tabela
1. Victoria 6 13 26-11
2. Vitrum 5 12 27-14
3. Kłos 5 12 21-10
4. Włodawianka 5 9 19-9
5. Sawena 5 9 13-11
6. Spółdzielca 6 7 24-16
7. Hutnik RH 5 6 20-19
8. Agros 4 0 5-28
9. Pławanice 5 0 14-51

CHEŁMSKA LIGA TRAMPKARZY

GRUPA PÓŁNOCNA

9. kolejka: Victoria Żmudź – Ogniwo Wierzbica 2:7, Spółdzielca Siedliszcze – Hutnik Ruda-Huta 7:1, Olimpia Wyryki – Astra Leśniowice 2:2, Hutnik Dubeczno – SPS Eko Różanka 1:2, Unia Białopole – Sawena Sawin odbędzie się 12.11. Zaległe mecze: Hutnik Dubeczno – Olimpia Wyryki 2:1, SPS Eko Różanka – Polesie Urszulin 11:0, SPS Eko Różanka – Spółdzielca Siedliszcze 5:0. Do rozegrania: Victoria Żmudź – Hutnik Ruda-Huta 11.10, Eko Różanka – Hutnik Ruda-Huta.
Tabela
1. Granica 7 21 52-6
2. Ogniwo 7 18 41-14
3. Unia B. 6 15 42-10
4. Hutnik D. 8 15 23-13
5. Sawena 6 12 26-11
6. Eko Różanka 7 12 25-22
7. Astra 8 8 29-32
8. Spółdzielca 7 7 14-26
9. Victoria 7 6 15-56
10. Polesie 6 3 13-42
11. Olimpia 7 1 10-31
12. Hutnik RH 5 0 6-48

GRUPA POŁUDNIOWA

9. kolejka: Start Krasnystaw – Niedźwiadek Chełm 11:1, Sparta Rejowiec Fabryczny – Ruch Izbica 3:3, Frassati Fajsławice – Vojsławia Wojsławice 2:6, Orzeł Srebrzyszcze – Kłos Gmina Chełm i Hetman Żółkiewka – Tatran Kraśniczyn nie odbyły się. Zaległe mecze: Niedźwiadek Chełm – Hetman Żółkiewka 3:2, Ruch Izbica – Start Krasnystaw 3:5. Do rozegrania: Fajsławice – Unia Rejowiec 16.10, Ruch – Hetman 17.10, Unia R. – Kłos 09.10, Frassati Fajsławice – Niedźwiadek.
Tabela
1. Start 7 19 44-12
2. Kłos 7 18 41-13
3. Sparta 9 14 27-24
4. Vojsławia 9 12 36-27
5. Hetman 5 10 15-6
6. Pławanice 8 10 30-32
7. Unia R. 5 9 28-10
8. Niedźwiadek 6 9 19-25
9. Tatran 6 9 18-34
10. Ruch 6 6 23-16
11. Frassati 4 0 7-24
12. Orzeł 7 0 7-65

CHEŁMSKA LIGA MŁODZIKÓW

GRUPA PÓŁNOCNA

9. kolejka: Victoria Żmudź – Ogniwo Wierzbica 1:20, Spółdzielca Siedliszcze – Hutnik Ruda-Huta 3:0, Unia Białopole – Sawena Sawin odbędzie się 12.11. Mecz zaległy: Sawena Sawin – Ogniwo Wierzbica 1:2. Do rozegrania: Victoria Żmudź – Hutnik Ruda-Huta 11.10.
Tabela
1. Ogniwo 5 15 43-3
2. Włodawianka 6 15 38-8
3. Sawena 6 12 29-11
4. Granica 6 10 8-18
5. Spółdzielca 5 9 12-7
6. Unia B. 5 8 14-13
7. Astra 6 4 13-19
8. Vitrum 4 4 8-15
9. Hutnik RH 7 3 6-37
10. Victoria 6 1 8-48

GRUPA POŁUDNIOWA

9. kolejka: Brat Cukrownik Siennica Nadolna – Unia Rejowiec 1:3, Start Krasnystaw – Niedźwiadek Chełm 0:5, Sparta Rejowiec Fabryczny – Ruch Izbica 0:2, Frassati Fajsławice – Vojsławia Wojsławice 12:4, Hetman Żółkiewka – Znicz Siennica Różana odbędzie się 11.10. Zaległe mecze: Niedźwiadek Chełm – Hetman Żółkiewka 2:2, Ruch Izbica – Start Krasnystaw 9:0, Znicz Siennica Różana – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 0:3. Do rozegrania: Ruch Izbica – Hetman Żółkiewka 17.10, Unia R. – Kłos 09.10, Frassati Fajsławice – Unia Rejowiec 16.10, Frassati Fajsławice – Niedźwiadek Chełm.
Tabela
1. Sparta 8 19 54-7
2. Ruch 6 18 46-1
3. Niedźwiadek 6 14 20-4
4. Frassati 5 13 29-12
5. Kłos 6 9 30-6
6. Hetman 5 8 16-25
7. Unia R. 4 6 12-22
8. Brat 7 6 11-26
9. Znicz 5 3 4-30
10. Start 7 0 5-37
11. Vojsławia 7 0 7-64
(s)