Granica znów na piątkę

GRANICA DOROHUSK – AGROS SUCHAWA 5:1 (2:1)
1:0 – B. Staszewski (2 samobójcza), 2:0 – Maliszewski (7), 2:1 – E. Mikulski (10), 3:1 – Olęder (50), 4:1 – Słomka (55), 5:1 – Maliszewski (90).


GRANICA: Kopeć – Furmanik, Niemiec, Zagoła (84 Lutruk), Michał Grzywna, Świderski, Swatek, Słomka (63 Oleszczuk), Komosa (63 Giedz), Olęder (75 Sokołowski), Maliszewski. Trener – Marek Grzywna.

AGROS: M. Namczuk – Lejko (60 K. Mikulski), B. Staszewski, Ł. Namczuk, Wasylik (69 Gruszczyński), Krawczuk (70 Boczuliński), E. Mikulski, Duda (60 Tomaszewski), K. Staszewski, Sekulski (46 Kopczewski), S. Staszewski. Trener – Robert Wójcik. Czerwona kartka: B. Staszewski (A) w 40 min.

Ok. 100 kibiców oglądało rozegrane awansem, 22 sierpnia, spotkanie drugiej kolejki chełmskiej okręgówki między Granicą, a beniaminkiem Agrosem Suchawa. Kilka dni wcześniej drużyna z Dorohuska dała koncert gry w Fajsławiach gdzie przegrywała 0:2, by wygrać 5:2 i to podopieczni Marka Grzywny byli faworytem w starciu z zawodnikami Roberta Wójcika. Na nieszczęście dla Agrosu przedmeczowe przypuszczenia się potwierdziły. Grający z polotem gospodarze od początku zaatakowali i zepchnęli rywali do defensywy. Już w 2 min. Bartosz Staszewski interweniował we własnym polu karnym tak niefortunnie, że pokonał własnego golkipera. Pięć minut później po kolejnym będzie obrony zespołu z Suchawy Maliszewski nie dał szansy M. Namczukowi.

Co prawda Agros odpowiedział dość szybko trafieniem Emila Mikulskiego, ale to było wszystko na co było stać gości. Na domiar złego w 40 min. największy pechowiec tego meczu B. Staszewski wyleciał z boiska z czerwoną kartką. Po zmianie stron Granica grająca w przewadze dominowała absolutnie, co potwierdziły trafienia Olędra, Słomki i drugie Maliszewskiego. Co ciekawe gospodarze po zmianie stron 6 razy trafiali do bramki gości, ale w trzech przypadkach sędzia dopatrzył się spalonego. Dzięki drugiemu zwycięstwu z rzędu drużyna prowadzona przez Marka Grzywnę przez kilka dni czuła się liderem V ligi. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here