Grzesiak jak przed laty

Elsner mistrzem Licealiady w piłce ręcznej chłopców Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II wygrał Licealiadę w piłce ręcznej chłopców, organizowaną w ramach współzawodnictwa sportowego szkół Lublina! W finale po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu uczniowie z ulicy Elsnera pokonali jedną bramką (26:25) rówieśników z II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego. W spotkaniu o 3. miejsce XXIII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania wygrało 24:18 z V LO.

Rozpoczęła się siódma edycja wiosennych orlikowych rozgrywek, organizowanych przez Ognisko TKKF Omega.
Przed rokiem najlepsza okazała się drużyna Devils, drugi był Elmar, a trzecie miejsce zajął FC Kumple. Kto wygra tym razem? Wśród faworytów będzie z pewnością KS Tęcza, który na inaugurację pokonał 4:1 Śródmieście.
W rywalizacji powinien liczyć się także Dalimex w składzie ze Zbigniewem Grzesiakiem, byłym zawodnikiem Motoru, Lublinianki i Legii Warszawa. 52-latek już w pierwszym meczu z Omegą strzelił jedną z bramek dla swojego zespołu i pokazał młodzieży kilka zagrywek z dawnych lat.
Omega – Dalimex 3:3 Bramki: Adrian Głowacki 3 – Sławomir Bucoń 2, Zbigniew Grzesiak .
KS Tęcza – Śródmieście 4:1. Bramki: Adrian Kalita 2, Michał Zgierski, Krzysztof Wrona – Kacper Wiśniowski.

Elsner mistrzem Licealiady w piłce ręcznej chłopców

Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II wygrał Licealiadę w piłce ręcznej chłopców, organizowaną w ramach współzawodnictwa sportowego szkół Lublina! W finale po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu uczniowie z ulicy Elsnera pokonali jedną bramką (26:25) rówieśników z II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego.
W spotkaniu o 3. miejsce XXIII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania wygrało 24:18 z V LO.