Hetman wyrwał wygraną

HETMAN ŻÓŁKIEWKA – UNIA REJOWIEC 3:2 (1:1)
1:0 – Bielak (22), 1:1 – Kloc (38), 2:1 – Kufrejski (65), 2:2 – P. Huk (70 karny), 3:2 – Kasperek (75 karny).
HETMAN: Ścibak – Gieleta, Świderski, Armaciński, Hawerczuk, Kasperek, Wójcik, Rycerz (90 Więckowski), Bielak (76 Stępniak), Grzegórski (55 Kufrejski), Małek (46 Szymczuk). Trener – Tomasz Tuczyński.
UNIA: Studziński – Brzezicki, Pawlicha, Kloc, Szczepanik, Szajduk, P. Huk, Kowalczyk, Sąsiadek (70 Jersak), Chybiak (30 K. Bohuniuk), Czerwiński. Trener – Tomasz Sąsiadek.
Sędziowali: Pawlak oraz Olech-Bartoń i Rękas.
Dobry i wyrównany mecz obejrzeli kibice w Żółkiewce. – Wygraliśmy, choć łatwo nie było – mówi Artur Koprucha, kierownik Hetmana. Gospodarze objęli prowadzenie po ładnym strzale Bielaka z 20 metrów. Unia wcale nie zamierzała się jednak poddać i Kloc po koronkowej akcji wyrównał. – A mogliśmy zdobyć kolejne bramki, dobrych sytuacji nie wykorzystali Sąsiadek i Czerwiński – mówi Rumiński. Po zmianie stron mecz nadal był wyrównany. W 65 min. Kufrejski po solowej akcji wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, ale goście szybko wyrównali. Przemysław Huk pewnie wykorzystał jedenastkę. – Do końca walczyliśmy o zwycięstwo i to cię opłaciło. Po faulu na Wójciku rzut karny na gola zamienił Kasperek i ostatecznie wywalczyliśmy trzy punkty – mówi Koprucha. – Pozostał niedosyt, graliśmy dobry mecz, zasłużyliśmy chociaż na remis. Trzeba jednak podkreślić, że dzisiejsze spotkanie naprawdę stało na dobrym poziomie i kibice mogli być zadowoleni, bo emocji, ładnych akcji i goli nie brakowało – podsumowuje Rumiński. (kg)