Hokejowy wynik

Aż osiem bramek obejrzeli kibice, którzy przyszli na stadion miejski w Chełmie na mecz juniorów młodszych Chełmianki ze Stalą Kraśnik. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4, a podopieczni Radosława Leonowicza niemal do samego końca gonili wynik, przegrywając 1:3 i 2:4.

To nie był najlepszy występ juniorów młodszych Chełmianki, występujących w grupie B I Ligi Wojewódzkiej. Co prawda gospodarze objęli prowadzenie, ale po szybkich kontratakach rywale do przerwy zdołali strzelić aż trzy bramki. – Zabrakło nam prawdziwej waleczności, może troszkę też charakteru, bo staraliśmy się stwarzać okazje strzeleckie, ale byliśmy niedokładni i nieskuteczni – podkreśla trener Radosław Leonowicz.

W drugiej połowie Chełmianka zagrała zdecydowanie lepiej. Strzeliła kontaktowego gola, ale Stal odpowiedziała. Ostatnie 25 minut należało jednak do gospodarzy. – To był kolejny mecz, w którym gdy mamy nóż na gardle, potrafimy zagrać z zębem i skutecznie. Zdobyliśmy dwa gole, doprowadzając do remisu i w 88 min. mieliśmy piłkę meczową. Z 4 m Michał Jeż kopnął futbolówkę nad poprzeczką – opowiada R. Leonowicz. – Cieszy po tym meczu, że aż trzy gole zdobyliśmy dziś po stałych fragmentach gry.

Na kolejny mecz juniorzy młodsi Chełmianki udadzą się do Biłgoraja, gdzie w sobotę 21 bm. o 13.30 zmierzą się z tamtejszą Ładą.

ChKS CHEŁMIANKA- STAL KRAŚNIK 4:4 (1:3)

Bramki dla Chełmianki strzelili: Mazurek w 11 min., Kuźmiński w 56 min., Barszczewski w 70 min., Szaja w 85 min.

ChKS: Kuryś – Szaja, Kuźmiński, Biskupski, Kulasza, Kołaczkowski, Marczuk, Owczarek, Mazurek (50 Barszczewski), Jeż, Żurek (50 Lipko).

Inne wyniki 6. kolejki: Widok Lublin – TOP 54 Biała Podlaska 1:2, Lublinianka Lublin – Łada Biłgoraj 1:1, Wisła Puławy – MOSiR Lubartów 3:2. Zaległy mecz: Łada Biłgoraj – Stal Kraśnik 1:2. (r)

1. Wisła P. 6 18 38-5
2. TOP 54 5 12 14-11
3. Lublinianka 6 9 14-10
4. Stal K. 6 6 11-19
5. CHEŁMIANKA 6 6 10-21
6. MOSiR 6 4 6-11
7. Widok L. 6 4 9-16
8. Łada 5 4 6-15