W II lidze koszykarzy

Koszykarze rezerw TBV Startu Lublin przegrali kolejny mecz. Przed własną publicznością ulegli Stali Stalowa Wola 55:84.
Początek nie zapowiadał wysokiej, już jedenastej porażki. Czerwono-czarni dzielnie dotrzymywali kroku rywalom. Po pierwszej kwarcie przegrywali zaledwie punktem (17:18), a do przerwy sześcioma.
TBV Start II: Pelczar 18 (2×3), Targosz 14, Łoś 10 (2×3), Szyszkowski 2, Uniłowski 2 oraz Piliszczuk 4, Kazimirowski 3 (1×3, Kacki 2, Strzałkowski.
Pozostałe mecze 13. kolejki: Żubry Białystok – Rosa Sport II Radom 81:70 * ŁKS AZS UŁ SG Łódź – AZS PŚk Kielce 100:36 * Tur Basket Bielsk Podl. – Księżak Łowicz 73:96. Niedzielne spotkania w tym m.in. KK Warszawa – AZS UMCS Lublin zakończyły się po zamknięciu tego wydania tygodnika.