III LIGA

Wyniki 23. kolejki:
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – ChKS CHEŁMIANKA 0:2 (Uliczny 2, Olszak 72 karny).’


MOTOR LUBLIN – UNIA TARNÓW 4:4 (Gieraga 21, Dzięgielewski 26, Tadrowski 63, Kaczmarek 86 – Biały 36, Gieraga 45 samobójcza, Sojda 75, Socha 85 samobójcza).
AVIA ŚWIDNIK – WIŚLANIE JAŚKOWICE 4:0 (Białek 46, 73, Szpak 79, Mroczek 83).
ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – WISŁA SANDOMIERZ 0:1 (Róg 6).
PODLASIE BIAŁA PODLASKA – SPARTAKUS DALESZYCE 0:1 (Gębura 34).
KARPATY KROSNO – STAL RZESZÓW 0:2 (Bętkowski 22, 53).
RESOVIA RZESZÓW – JKS 1909 JAROSŁAW 2:1 (Pyrdek 27, Kwiek 46 – Surmiak 26).
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – SOŁA OŚWIĘCIM 3:0 (Smuczyński 21, 57, Jamróz 61).
PODHALE NOWY TARG – MKS TRZEBINIA 3:0 (Dynarek 61 karny, Przybylski 84, Dziedzic 90).
Zaległy mecz: MKS TRZEBINIA – ChKS CHEŁMIANKA 1:2 (Stanek 90+2 – Kompanicki 55, Uliczny 65 wolny).

24. kolejka spotkań zostanie rozegrana w sobotę 21 kwietnia. Zestaw par: ChKS CHEŁMIANKA – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI (16.00), JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin, Wisła Sandomierz – Avia Świdnik, Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska, Unia Tarnów – Karpaty Krosno, Spartakus Daleszyce – Resovia Rzeszów, MKS Trzebinia – Podlasie Biała Podlaska, Soła Oświęcim – Podhale Nowy Targ, Wiślanie Jaśkowice – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W środę 18 kwietnia odbędą się zaległe mecze z 18. kolejki: Podlasie – Resovia, Stal Rz. – Wiślanie, Soła – Wisła, Spartakus – Wólczanka, JKS 1909 – Orlęta, Unia – Avia, Karpaty – KSZO. (s)

Tabela
1. ChKS CHEŁMIANKA 22 46 14-4-4 37-16
2. Wólczanka Wólka P. 22 44 13-5-4 40-23
3. Motor Lublin 22 43 13-4-5 47-21
4. Resovia Rzeszów 21 42 12-6-3 34-17
5. KSZO Ostrowiec Św. 20 36 10-6-4 29-19
6. Stal Rzeszów 21 36 10-6-5 30-19
7. Podhale Nowy Targ 23 34 9-7-7 33-28
8. Wiślanie Jaśkowice 21 33 9-6-6 36-31
9. Orlęta Radzyń Podlaski 21 31 8-7-6 30-24
10. Soła Oświęcim 21 30 9-3-9 30-34
11. Avia Świdnik 20 23 5-8-7 32-29
12. Wisła Sandomierz 21 22 6-4-11 19-27
13. Unia Tarnów 21 20 5-5-11 30-44
14. Spartakus Daleszyce 20 19 5-4-11 22-37
15. MKS Trzebinia 23 19 4-7-12 25-43
16. Podlasie Biała Podlaska 20 17 3-8-9 20-31
17. Karpaty Krosno 21 16 3-7-11 18-40
18. JKS 1909 Jarosław 20 9 2-3-15 22-51