III LIGA

Wyniki 25. kolejki:


AVIA ŚWIDNIK – ChKS CHEŁMIANKA 2:1 (Białek 21, Prędota 39 – Budzyński 85).
MOTOR LUBLIN – SPARTAKUS DALESZYCE 5:0 (Kaczmarek 23, Oziemczuk 54, Dzięgielewski 76, Nowak 79, Szkatuła 90).
PODLASIE BIAŁA PODLASKA – SOŁA OŚWIĘCIM 1:1 (Kocoł 71 – Stankiewicz 76 karny).
ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1:1 (Puton 56 – Chorolskyj 90).
WISŁA SANDOMIERZ – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 0:2 (Kudriawcew 51, Persona 90).
UNIA TARNÓW – STAL RZESZÓW 0:5 (Reiman 19 karny, 86, Szeliga 31, Ceglarz 74, Gil 90).
KARPATY KROSNO – JKS 1909 JAROSŁAW 0:1 (Szymczak 76).
RESOVIA RZESZÓW – MKS TRZEBINIA 4:1 (Ogrodnik 23, Kaliniec 60, B. Buczek 70, D. Buczek 90 – Majcherczyk 79).
PODHALE NOWY TARG – WIŚLANIE JAŚKOWICE 4:0 (Przybylski 11, 22, 28, Pląskowski 69).
Wyniki 26. kolejki:
ChKS CHEŁMIANKA – KSZO 0:0.
STAL RZ. – ORLĘTA 2:3 (Reiman 62, 70 – Kot 35, Korolczuk 56, Zarzecki 90+3).
WIŚLANIE – PODLASIE 1:1 (Sikora 23 karny – Kocoł 1).
TRZEBINIA – MOTOR 1:2 (Stanek 17 – Gieraga 90, Koźban 90+7).
WÓLCZANKA – AVIA 4:2 (Pietluch 54, 83, Wrona 59, Czyrny 90+2 – Szpak 76, Drelich 90+4 karny).
SPARTAKUS – KARPATY 0:1 (Wiśniewski 85).
SOŁA – RESOVIA 0:1 (B. Buczek 79).
JKS 1909 – UNIA 2:0 (Zawiślak 28, Andreasik 90).
WISŁA – PODHALE 2:2 (Róg 5, 85 – Kuźma 44, Przybylski 46).

Tabela
1. Resovia Rzeszów 25 52 15-7-3 41-19
2. Motor Lublin 25 52 16-4-5 55-22
3. Wólczanka Wólka P. 26 49 14-7-5 45-27
4. ChKS CHEŁMIANKA 25 47 14-5-6 39-20
5. Stal Rzeszów 25 45 13-6-6 42-22
6. KSZO Ostrowiec Św. 24 44 12-8-4 35-21
7. Podhale Nowy Targ 26 42 11-8-7 41-30
8. Orlęta Radzyń Podlaski 25 39 10-9-6 37-29
9. Wiślanie Jaśkowice 25 35 9-8-8 39-42
10. Soła Oświęcim 25 32 9-5-11 32-39
11. Avia Świdnik 24 30 7-9-8 38-34
12. Unia Tarnów 25 24 6-6-13 33-51
13. Wisła Sandomierz 25 24 6-6-13 22-34
14. Podlasie Biała Podlaska 24 21 3-12-9 24-35
15. Spartakus Daleszyce 24 20 5-5-14 22-44
16. MKS Trzebinia 26 20 4-8-14 28-50
17. Karpaty Krosno 25 19 4-7-14 19-46
18. JKS 1909 Jarosław 24 16 4-4-16 26-53
27. kolejka spotkań zostanie rozegrana w sobotę 5 maja. Zestaw par: Podhale – Chełmianka (15.00), Jarosław – Stal Rz., Unia – Spartakus, Motor – Soła, Karpaty – Trzebinia, Avia – Orlęta, KSZO – Wólczanka, Podlasie – Wisła, Resovia – Wiślanie.(s)