III LIGA

Wyniki 33. kolejki:

JKS 1909 JAROSŁAW – ChKS CHEŁMIANKA 2:1 (Raba 15, Bała 90+4 – Kompanicki 90).

MOTOR LUBLIN – AVIA ŚWIDNIK 1:0 (Koźban 70).

KARPATY KROSNO – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 0:1 (Puton 33).

RESOVIA RZESZÓW – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 4:1 (Buczek 36 karny, 45, Barszczak 45, Kaliniec 62 – Smuczyński 24).

SOŁA OŚWIĘCIM – STAL RZESZÓW 1:1 (Ceglarz 59 – Reiman 45).

PODLASIE BIAŁA PODLASKA – PODHALE NOWY TARG 2:1 (Komar 24, Kocoł 52 karny – Przybylski 84).

UNIA TARNÓW – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 4:1 (Biały 18, 21, Sojda 49, Popiela 72 – Lech 90 karny).

SPARTAKUS DALESZYCE – WISŁA SANDOMIERZ 4:0 (Zawadzki 5 karny, Ostrowski 18, Bednarski 20, Janiec 83).

MKS TRZEBINIA – WIŚLANIE JAŚKOWICE 2:1 (Stanek 71, Michalec 90 – Żaba 26 karny).

Zaległe mecze:

JKS 1909 JAROSŁAW – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 0:1 (Sienniak 62).

KARPATY KROSNO – PODLASIE BIAŁA PODLASKA 0:3 (Kocoł 7 karny, Wojczuk 32, 49).

SPARTAKUS DALESZYCE – AVIA ŚWIDNIK 0:0.

Tabela
1. Resovia Rzeszów 33 74 22-8-3 58-21
2. Motor Lublin 33 70 22-4-7 69-28
3. KSZO Ostrowiec Św. 33 63 18-9-6 49-30
4. ChKS CHEŁMIANKA 33 59 17-8-8 53-27
5. Podhale Nowy Targ 33 56 16-8-9 58-40
6. Wólczanka Wólka P. 33 55 16-7-10 54-39
7. Stal Rzeszów 33 52 15-7-11 51-39
8. Wiślanie Jaśkowice 33 45 12-9-12 50-56
9. Orlęta Radzyń Podlaski 33 43 11-10-12 41-46
10. Avia Świdnik 33 40 10-10-13 54-48
11. Soła Oświęcim 33 37 10-7-16 39-57
12. Spartakus Daleszyce 33 36 10-6-17 37-52
13. Podlasie Biała Podlaska 33 36 7-15-11 39-46
14. Unia Tarnów 33 35 9-8-16 47-66
15. Wisła Sandomierz 33 33 9-6-18 28-46
16. JKS 1909 Jarosław 33 32 9-5-19 36-62
17. MKS Trzebinia 33 27 6-9-18 35-61
18. Karpaty Krosno 33 26 6-8-19 26-59

Awans do II ligi na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek uzyskała Resovia Rzeszów. Spadły już zespoły MKS Trzebinia i Karpaty Krosno. 34. kolejka spotkań odbędzie się w sobotę 16 czerwca o 17.00. Zestaw par: ChKS CHEŁMIANKA – SPARTAKUS DALESZYCE, Stal Rz. – Podlasie, Podhale – Resovia, KSZO – Motor, Wólczanka – JKS 1909, Orlęta – Unia, Wiślanie – Soła, Wisła – MKS Trzebinia, Avia – Karpaty.(s)