III LIGA

Wyniki 2. kolejki:


WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – ChKS CHEŁMIANKA 1:2 (Pietluch 68 – Kompanicki 21, 63 wolny).

AVIA ŚWIDNIK – MOTOR LUBLIN 0:1 (Meschia 25 wolny).

PODLASIE BIAŁA PODLASKA – HUTNIK KRAKÓW 1:4 (Czułowski 2 – Gawęcki 24, 80, Świątek 64, 90).

SOŁA OŚWIĘCIM – STAL KRAŚNIK 3:0 (Wójcik 33, 73 karny, Szela 90).

WISŁA SANDOMIERZ – PODHALE NOWY TARG 3:3 (Mokrzycki 13 karny, Kamiński 37, Putin 48 – Pląskowski 20, Dziedzic 36, Nawrot 82 karny).

WIŚLANIE JAŚKOWICE – STAL RZESZÓW 1:5 (Sikora 22 karny – Chromiński 9, Ochman 18 samobójcza, Płonka 28, 66, Trznadel 53).

SPARTAKUS DALESZYCE – SOKÓŁ SIENIAWA 2:1 (Zawadzki 38, Ostrowski 78 – Kapuściński 76).

WISŁA PUŁAWY – CZARNI POŁANIEC 0:0.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 0:0.

Z 1. kolejki: SOKÓŁ SIENIAWA – SOŁA OŚWIĘCIM 2:1 (Brocki 28, Kapuściński 82 – Wójcik 43 karny).

Wyniki 3. kolejki:

ChKS CHEŁMIANKA – WIŚLANIE 2:0 (Koszel 45+2, Kocoł 73).

MOTOR – SOŁA 1:1 (Nowak 2, E. Ceglarz 75).

PODHALE – WÓLCZANKA 2:1 (Mizia 21, Pląskowski 24 – Hajduk 45).

HUTNIK – WISŁA PUŁAWY 0:1 (Stanisławski 62).

SOKÓŁ – PODLASIE 3:1 (Kapuściński 15, 55, Jędras 63 – Leśniak 32).

STAL KRAŚNIK – SPARTAKUS 5:0 (Adamczuk 13, Król 16, Misiak 43, Maj 76, Drozd 87).

KSZO – AVIA 0:1 (Mroczek 49).

STAL RZESZÓW – ORLĘTA 5:0 (Płonka 2, Tadrowski 17, P. Ceglarz 20, Jarecki 25, Chromiński 26).

CZARNI – WISŁA SANDOMIERZ 2:1 (Załucki 28, Meszek 90+2 – Putin 69).

 

Tabela

1. Stal Rzeszów 3 9 3-0-0 12-2
2. CHEŁMIANKA CHEŁM 3 9 3-0-0 6-2
3. Wisła Puławy 3 7 2-1-0 2-0
4. Stal Kraśnik 3 6 2-0-1 7-3
5. Hutnik Kraków 3 6 2-0-1 6-3
6. Sokół Sieniawa 3 6 2-0-1 6-4
7. Motor Lublin 3 5 1-2-0 3-2
8. Soła Oświęcim 3 4 1-1-1 5-3
9. Podhale Nowy Targ 3 4 1-1-1 6-6
10. KSZO Ostrowiec Św. 3 4 1-1-1 2-2
11. Czarni Połaniec 3 4 1-1-1 2-3
12. Avia Świdnik 3 3 1-0-2 1-3
13. Podlasie Biała Podl. 3 3 1-0-2 4-7
14. Spartakus Daleszyce 3 3 1-0-2 3-8
15. Orlęta Radzyń Podl. 3 2 0-2-1 1-6
16. Wisła Sandomierz 3 1 0-1-2 4-6
17. Wólczanka Wólka Peł. 3 0 0-0-3 3-6
18. Wiślanie Jaśkowice 3 0 0-0-3 2-9
Zestaw par 4. kolejki (26/27 sierpnia): Orlęta – ChKS CHEŁMIANKA (s.17.00), Avia – Stal Rz., Wisła S. – Wólczanka, Wiślanie – Podhale, Soła – KSZO, Spartakus – Motor, Podlasie – Stal K., Wisła P. – Sokół, Czarni – Hutnik. (s)