III LIGA

Wyniki 5. kolejki:


ChKS CHEŁMIANKA – AVIA ŚWIDNIK 3:1 (Zawiślak 25, Kompanicki 32 karny, Kursa 58 – Mroczek 45+1).

HUTNIK KRAKÓW – WISŁA SANDOMIERZ 2:1 (Bienias 35, Jaklik 53 – Nogaj 41).

SOKÓŁ SIENIAWA – CZARNI POŁANIEC 2:0 (Brocki 47, Wilusz 84).

STAL KRAŚNIK – WISŁA PUŁAWY 2:4 (Szewc 37, Król 61 karny – Poznański 9, Puton 66 karny, Kusal 73, Maksymiuk 90).

MOTOR LUBLIN – PODLASIE BIAŁA PODLASKA 3:1 (Bonin 6, Brzyski 57 karny, Paluch 84 – Kosieradzki 79).

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – SPARTAKUS DALESZYCE 1:0 (Jedlikowski 85).

STAL RZESZÓW – SOŁA OŚWIĘCIM 3:0 (Reiman 61, Płonka 67, Zagdański 78).

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – WIŚLANIE JAŚKOWICE 1:1 (Wrona 90 – Morawski 39).

PODHALE NOWY TARG – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 0:0.

Wyniki 6. kolejki:

SOŁA – CHEŁMIANKA 1:1 (Chowaniec 55 – Kompanicki 4 karny).

WISŁA P. – MOTOR 0:0

PODLASIE – KSZO 0:3 (Madej 51, Jedlikowski 63, Kapsa 74).

SPARTAKUS – STAL RZ. 1:1 (Zawadzki 67 karny – Kostkowski 8).

AVIA – PODHALE 2:2 (Prędota 41, Maluga 45 – Dynarek 86 karny, Bedronka 90).

CZARNI – STAL K. 2:1 (Załucki 14 karny, 67 – Drozd 32).

HUTNIK – SOKÓŁ 3:1 (Sobala 36, 74, Rzeczulski 87 – Wąsik 2).

WISŁA S. – WIŚLANIE 2:1 (Nogaj 7, Sornat 45 – Wcisło 21).

ORLĘTA – WÓLCZANKA 0:0.

Tabela
1. Hutnik Kraków 6 15 5-0-1 12-5
2. Wisła Puławy 6 14 4-2-0 8-2
3. Stal Rzeszów 5 13 4-1-0 16-3
4. KSZO Ostrowiec Św. 6 13 4-1-1 9-2
5. CHEŁMIANKA CHEŁM 6 13 4-1-1 11-7
6. Motor Lublin 6 12 3-3-0 9-4
7. Stal Kraśnik 6 9 3-0-3 13-9
8. Sokół Sieniawa 6 9 3-0-3 9-9
9. Podhale Nowy Targ 6 7 1-4-1 10-10
10. Czarni Połaniec 6 7 2-1-3 4-7
11. Orlęta Radzyń Podl. 6 7 1-4-1 4-7
12. Wisła Sandomierz 6 5 1-2-3 7-9
13. Soła Oświęcim 6 5 1-2-3 6-10
14. Avia Świdnik 5 4 1-1-3 4-8
15. Spartakus Daleszyce 6 4 1-1-4 5-13
16. Podlasie Biała Podl. 6 3 1-0-5 5-16
17. Wólczanka Wólka Peł. 6 3 0-3-3 4-7
18. Wiślanie Jaśkowice 6 2 0-2-4 6-14

Zestaw par 7. kolejki (7/8 września): ChKS CHEŁMIANKA – SPARTAKUS (sobota,17.00), KSZO – Wisła P., Sokół – Wisła S., Stal K. – Hutnik, Podhale – Soła, Wólczanka – Avia, Wiślanie – Orlęta, Stal Rz. – Podlasie. Mecz Motor – Czarni przełożony na 12 września. (s)