III LIGA

Wyniki 23. kolejki:


ChKS CHEŁMIANKA – SOŁA OŚWIĘCIM 1:1 (Szpak 65 karny – Kuczak 83).

WIŚLANIE JAŚKOWICE – WISŁA SANDOMIERZ 5:2 (Szewczyk 29, 36, 64, Ochman 55, Czarnecki 75 – Piechniak 59, Danieluk 86).

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1:1 (Kajpust 45 – Kalita 74).

PODHALE NOWY TARG – AVIA ŚWIDNIK 2:1 (Mizia 35, Pląskowski 83 – Prędota 10).

MOTOR LUBLIN – WISŁA PUŁAWY 3:1 (Waleńcik 7, Nowak 29, Majewski 73 – Kacprzycki 59 karny).

STAL RZESZÓW – SPARTAKUS DALESZYCE 5:2 (Sierant 12, Goncerz 52, Szeliga 74, Kobusiński 84, Reiman 89 – Ostrowski 65 karny, Sot 71).

SOKÓŁ SIENIAWA – HUTNIK KRAKÓW 2:1 (Brocki 11, Purcha 19 – Radwanek 7).

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – PODLASIE BIAŁA PODLASKA 3:2 (Grunt 57 karny, 80 karny, Kapsa 77 – Kaznokcha 3, Chmielewski 28).

STAL KRAŚNIK – CZARNI POŁANIEC 0:0.

Wyniki 24. kolejki:

SPARTAKUS DALESZYCE – ChKS CHEŁMIANKA 1:1 (Ostrowski 72 karny – Efir 47).

CZARNI POŁANIEC – MOTOR LUBLIN 0:1 (Sz. Kamiński 38).

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – WIŚLANIE JAŚKOWICE 2:1 (Wojczuk 34, Kursa 77 – Wcisło 87).

AVIA ŚWIDNIK – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0:2 (Majka 51, Tabor 90).

HUTNIK KRAKÓW – STAL KRAŚNIK 1:1 (Marszalik 35 – Król 90).

PODLASIE BIAŁA PODLASKA – STAL RZESZÓW 0:7 (Płonka 13, 69, 83, Mozler 22, Chromiński 54, Nowacki 81, Kobusiński 88).

SOŁA OŚWIĘCIM – PODHALE NOWY TARG 0:1 (Dynarek 39 karny).

WISŁA PUŁAWY – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 2:0 (Zuber 45, Kobiałka 62).

WISŁA SANDOMIERZ – SOKÓŁ SIENIAWA 0:2 (Lis 58, Majda 65).

Tabela
1. Podhale Nowy Targ 24 55 16-7-1 44-19
2. Stal Rzeszów 24 52 15-7-2 64-19
3. Motor Lublin 24 51 14-9-1 43-21
4. Hutnik Kraków 24 45 14-3-7 45-28
5. Wisła Puławy 24 42 12-6-6 29-23
6. Stal Kraśnik 24 36 9-9-6 37-27
7. KSZO Ostrowiec Św. 24 34 9-7-8 37-32
8. Sokół Sieniawa 24 33 9-6-9 36-32
9. Orlęta Radzyń Podlaski 24 31 7-10-7 31-37
10. Wólczanka Wólka Peł. 24 30 7-9-8 30-23
11. ChKS CHEŁMIANKA 24 28 7-7-10 29-31
12. Avia Świdnik 24 27 7-6-11 25-31
13. Wisła Sandomierz 24 26 7-5-12 24-42
14. Wiślanie Jaśkowice 24 25 6-7-11 32-48
15. Podlasie Biała Podl. 24 20 5-5-14 25-53
16. Czarni Połaniec 24 18 4-6-14 23-43
17. Spartakus Daleszyce 24 18 4-6-14 19-42
18. Soła Oświęcim 24 17 4-5-15 21-43

25. kolejka (20 kwietnia, sobota): ChKS CHEŁMIANKA – PODLASIE BIAŁA PODLASKA g.16.00, Orlęta RP – Wisła S., Wiślanie – Avia, Wólczanka – Soła, Podhale – Spartakus, Stal Rz. – Wisła P., KSZO – Czarni, Motor – Hutnik, Stal K. – Sokół.