IV LIGA

Wyniki 26. kolejki:
ChKS CHEŁMIANKA – ŁADA BIŁGORAJ 4:1 (Prytuliak 17, 26 wolny, Kotowicz 87 Kompanicki 90 – Perin 81).
KŁOS GMINA CHEŁM – LEWART LUBARTÓW 1:2 (Drzewicki 23 – Zuber 29, Niewęgłowski 40).
VICTORIA ŻMUDŹ – WŁODAWIANKA WŁODAWA 0:1 (Chodziutko 20 karny).
POLESIE KOCK – STAL KRAŚNIK 1:1 (Misiarz 70 karny – Rodewicz 68).
HETMAN ZAMOŚĆ – LUTNIA PISZCZAC 4:1 (Drozd 20, 40, Kupisz 58, Kanarek 76 – Kucharzewski 4).
KRYSZTAŁ WERBKOWICE – LUBLINIANKA LUBLIN 1:2 (Rybka 34 karny – Stefański 14, Milcz 90).
TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI – POWIŚLAK KOŃSKOWOLA 4:1 (Karólak 19, 23, Szuta 30, Kłos 89 – Giziński 90+2).
UNIA HRUBIESZÓW – POM ISKRA PIOTROWICE 1:2 (Pańko 5 – Ostrowski 26, Bartoszcze 88).
GÓRNIK II ŁĘCZNA – LKS MILANÓW 3:0 (Michalak 53, 80, Turewicz 85).
Wyniki 27. kolejki:
LUTNIA PISZCZAC – ChKS CHEŁMIANKA 0:3 (Kompanicki 12, Uliczny 52, Niewęgłowski 57
LUBLINIANKA LUBLIN – KŁOS GMINA CHEŁM 2:2 (Milcz 75, E. Sobiech 81 – Wyrostek 10, Drzewicki 23).
ŁADA BIŁGORAJ – VICTORIA ŻMUDŹ 4:1 (Dorosz 35, 44, Perin 53, Czok 73 – Paskiv 40).
WŁODAWIANKA WŁODAWA – UNIA HRUBIESZÓW 0:5 (Poterucha 14, 68, 83, Goch 65, Oleksiuk 79)
LKS MILANÓW – HETMAN ZAMOŚĆ 0:10 (Czady 6, Solecki 30 karny, 45 Kupisz 35, 45+1, 90, Ziółkowski 46, 55, Kanarek 65, 87).
POWIŚLAK KOŃSKOWOLA – STAL KRAŚNIK 1:1 (Giziński 90 karny – Król 76).
POM ISKRA PIOTROWICE – TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 2:0 (Bartoszcze 28, Kiedrzynek 90+3).
KRYSZTAŁ WERBKOWICE – POLESIE KOCK 3:0 (Rybka 80, Wołoch 85, 90+2).
LEWART LUBARTÓW – GÓRNIK II ŁĘCZNA 5:3 (Bujak 27, Zuber 36, 42, 87 karny, Pikul 80 – Danielewicz 10, Dzalamidze 26, Orysz 68).
Tabela
1. CHEŁMIANKA 27 72 23-3-1 81-14
2. Górnik II 27 65 21-2-4 70-33
3. Hetman 27 61 19-4-4 74-22
4. Tomasovia 27 54 16-6-5 66-29
5. Stal K. 27 52 15-7-5 60-33
6. Kryształ 27 50 16-2-9 47-28
7. Lewart 27 46 13-7-7 47-34
8. WŁODAWIANKA 27 35 11-2-14 48-55
9. Łada 27 35 11-2-14 37-40
10. Powiślak 27 32 9-5-13 35-48
11. KŁOS 27 32 9-5-13 34-41
12. Lublinianka 27 31 7-10-10 42-39
13. Unia H. 27 29 8-5-14 30-40
14. Polesie 27 25 6-7-14 49-66
15. POM Iskra 27 25 7-4-16 31-57
16. VICTORIA 27 24 6-6-15 33-54
17. Lutnia 27 15 3-6-18 18-59
18. Milanów 27 3 0-3-24 18-118