Jak przebiega zabieg depilacji laserowej?

Wiele kobiet obawia się depilacji laserowej, ponieważ dokładnie nie wie na czym ona polega i z czym się wiąże. Warto zatem przede wszystkim uświadomić sobie jak przebiega ten zabieg, czy jest bolesny oraz jakie daje korzyści.

Depilacja laserowa jest zabiegiem tak naprawdę praktycznie bezbolesnym. Osoby nieco bardziej wrażliwe na ból, mogą odczuwać lekki dyskomfort podczas zabiegu, jednak jest to stosunkowo rzadkie. Depilacja laserowa dzieli się na kilka etapów. Pierwsza konsultacja, to typowe rozpoznanie. Wówczas osoba przeprowadzająca zabieg, stara się podczas wywiadu wyeliminować wszelkie wątpliwości, dotyczące samego wykonania depilacji. Jest to zabieg dość inwazyjny, dlatego też jest kilka przeciwwskazań do tego, by go przeprowadzić. Do nich zalicza się przykładowo świeżą opaleniznę, przerwanie ciągłości naskórka czy też bielactwo. Po pozytywnej weryfikacji, osoba jest umawiana na zabieg.

Ilość zabiegów jest bardzo indywidualna, wszystko zależy od tego, jak silną cebulkę włoska ma dana osoba. U niektórych osób owłosienie jest dość słabe i po pięciu zabiegach depilacji laserowej, efekt jest już osiągany. W przypadku innych osób, może być to nawet dziesięć zabiegów. Nie ma możliwości, by po jednym zabiegu owłosienie zostało całkowicie usunięte, dlatego najlepiej jest wykonywać depilację zimą. Słońce bowiem źle wpływa na depilowaną skórę, dlatego trzeba ją przed nim chronić. Zimą jest to znacznie ułatwione. Po zabiegach i odpowiednim stosowaniu się do zaleceń, można cieszyć się trwałym efektem gładkiego ciała. Depilacja jest oczywiście wykonywana partiami, a zatem może być to jedynie depilacja pach czy też łydek.

W Laser Cosmetic Salon, depilacja laserowa jest wykonywana przy użyciu LightSheer Duet, nowoczesnego lasera diodowego. Cały zabieg jest wykonywany przez doświadczonych kosmetologów, którzy przestrzegają wszelkich niezbędnych procedur podczas wykonywania zabiegu. Wiele szczegółowych informacji na temat oferty, można znaleźć na stronie http://www.lasercs.pl/kontakt/lublin.

Obecnie niezwykle popularna jest depilacja laserowa Lublin i mieszczący się na jego terenie Laser Cosmetic Salon, są natomiast w stanie zapewnić doskonałe warunki do wykonania tego zabiegu. W salonie każdy klient może liczyć nie tylko na profesjonalnie wykonany zabieg, ale na cenne wskazówki już po jego wykonaniu, dotyczące pielęgnacji skóry.

Artykuł sponsorowany