Jak spędzić wyjątkowe walentynki we dwoje?

Walentynki to najbardziej romantyczny dzień w roku, zwłaszcza dla zakochanych. Nierzadko jednak zaplanowanie tego dnia stanowi ogromne wyzwanie zarówno dla par z mniejszym jak i większym stażem. To bardzo dobra okazja, by zaimponować drugiej połówce świetnym pomysłem na spędzenie tego dnia w wyjątkowy sposób.

Nietypowe pomysły na walentynki

 Wśród najbardziej nietypowych sposobów na spędzenie tego dnia wyróżnić można te lekko szalone jak i całkiem proste do zrealizowania. Z kategorii tych szalonych polecamy lot balonem nad miastem. To niesamowicie romantyczne i wyjątkowe przeżycie, choć niestety dużo zależy od pogody. Dlatego możesz pomyśleć również, na przykład o romantycznym wyjeździe do SPA. Większość hoteli oferuje specjalne pakiety walentynkowe.

 Ciekawym pomysłem, aczkolwiek mało popularnym są lekcje tańca dla dwojga. Nie musicie koniecznie zapisywać się na cały, długi kurs. Kilka godzin na sali treningowej pod okiem instruktora sprawi, że nauczycie się kilku podstawowych kroków tanecznych i zabłyśnięcie na najbliższej imprezie wychodząc na parkiet. Drugi pomysł z kategorii mniej znanych to sesja zdjęciowa. W lutym można liczyć na naprawdę ładną scenerię ze śniegiem, a jakby ją dobrze wykorzystać, to macie pamiątkę na długie lata.

Walentynki w Lublinie – jak je spędzić?

Jeżeli zostajecie w mieście i nie macie szczególnych planów na ten dzień, ale jednocześnie chcecie zrobić coś wyjątkowego, to warto przejrzeć ofertę polecanych restauracji. Walentynki w Lublinie to dla fanów dobrej kuchni okazja na spróbowanie czegoś nowego i możliwość skorzystania ze specjalnej oferty walentynkowej. Wspólna kolacja przyrządzona przez profesjonalnego kucharza na pewno was nie zawiedzie, zwłaszcza że restauracje dbają o iście romantyczny klimat tego dnia.

Jeżeli lubicie filmy, wybierzcie się na seans lub cały maraton. Jeśli uwielbiacie dreszczyk emocji warto wybrać się do domu strachów czy podobnych miejsc. Dla tych, którzy kochają wyjazdy polecamy wspólny wyjazd na weekend do jednego z romantycznych miast, takich jak Sandomierz czy Kazimierz Dolny. Wyjątkową propozycją przekształcenia zwykłego wyjścia do restauracji jest kolacja w ciemności. Będziecie mieli szansę spróbować potraw bazując jedynie na zmysłach smaku i węchu. To z pewnością ciekawe doświadczenie, które uprzyjemni ten dzień.

Co jeszcze można zrobić we dwoje w Walentynki?

Bardzo dużo par ceni sobie możliwość wspólnego spędzenia czasu w domu. Jak umilić sobie czas tylko we dwoje, z dala od ludzi? Twoja druga połówka na pewno ucieszy się z romantycznego nastroju, świeczek i kwiatów. Możecie również zrobić sobie seans filmowy w domu, jeżeli wyjście do kina nie jest waszym upragnionym wieczorem. Smaczna kolacja, przekąski, wino i ulubiony film, brzmi fajnie?

Materiał partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here