Jedna z największych w Polsce firm fotowoltaicznych wywodzi się z Lublina

Nie kupuj kota w worku, gdy na wyciągnięcie ręki masz tak wiele możliwości. Jeśli chcesz zainwestować w panele fotowoltaiczne, wybierz Vosti – jedną z największych firm fotowoltaicznych w Polsce, która wywodzi się z Lublina. Świadczy o tym m.in. znalezienie się Vosti w TOP 5 największych firm fotowoltaicznych w Polsce – według badań IEO, w których wzięło udział ponad 60 konkurencyjnych działalności. Z Vosti fotowoltaika już na Ciebie czeka.

Dlaczego warto korzystać z usług Vosti? Co to za firma i jaka jest jej historia? Przedstawiamy doświadczenie i możliwości zespołu wykwalifikowanych specjalistów, dzięki którym inwestycja w instalacje PV będzie dla Ciebie czystą przyjemnością, a Ty w krótkim czasie będziesz cieszyć się ekologicznym prądem elektrycznym pozyskiwanym z odnawialnych źródeł energii. 

Historia Vosti – imponujące tempo rozwoju

Droga Vosti zaczyna się w roku 2016, gdy zapadła decyzja o założeniu firmy związanej z branżą fotowoltaiczną. Gdy zespół Vosti postawił swoje pierwsze kroki w branży pozyskiwania prądu z alternatywnych źródeł energii (tj. energia słoneczna) w 2017 roku, stworzył on silne fundamenty pod imponujący rozwój. Zaledwie rok później (w 2018 r.) powstał pierwszy lubelski oddział Vosti, który w krótkim czasie rozrósł się na skalę całego kraju – o czym świadczy obecność w 12 największych Polskich miastach. W 2021 roku powstał Krakowski oddział B2B, którego zadaniem jest skupienie się na instalacjach fotowoltaicznych dedykowanych podmiotom biznesowym.

 • W zaledwie 5 lat obecności na rynku firma Vosti zrealizowała blisko 8000 instalacji fotowoltaicznych, wykorzystując przy tym ponad 115 tysięcy sztuk paneli. Daje to ponad 1500 instalacji PV w sezonie – natomiast łączna moc stworzonych układów przekroczyła 40 MW. Są to imponujące liczby, które świadczą jedynie o tym, że Vosti dopiero zaczyna rozwijać skrzydła i łapać wiatr w żagle.mówi Przemysław Smoliński, założyciel i prezes Vosti.

Kompleksowa oferta i najwyższe standardy jakości

Vosti to nie tylko dostawca paneli fotowoltaicznych, który po zakupie instalacji PV dostarczy ją do klienta. Po przedstawieniu i akceptacji oferty, która przygotowana zostanie na podstawie audytu w trakcie wizyty specjalisty DTH u klienta, Vosti pomaga również w procesie uzyskania dofinansowania i realizuje wszystkie kroki związane z montażem oraz uruchomieniem instalacji PV. Po zakończeniu inwestycji sukcesem zespół Vosti zapewnia użytkownikom pełne wsparcie pozakupowe. 

Vosti podczas realizacji wykorzystuje wyłącznie elementy wyposażenia i narzędzia od renomowanych producentów – co jest doceniane przez klientów w całej Polsce. W ofercie znaleźć można asortyment takich firm, jak JINKO (panele fotowoltaiczne), Huawei (falowniki) i Goodwe (falowniki). Są to marki, które cieszą się popularnością i uznaniem wśród konsumentów na całym świecie – o czym świadczą rankingi np. Global PV inverter shipments lub dane zbierane i przedstawione przez Review.solar.

Oddziały w całej Polsce

Centrala Vosti znajduje się w Lublinie. Mimo to oddziały firmy spotkać można w całym kraju. Dzięki temu realizacja zleceń na terenie Polski jest szybka i bezproblemowa. Na liście miast, w których spotkasz specjalistów Vosti znaleźć można:

 • Białystok
 • Rzeszów
 • Gdańsk
 • Kraków (Tarnów)
 • Poznań
 • Olsztyn
 • Szczecin
 • Toruń
 • Wrocław
 • Łódź

Jeśli więc mieszkasz w okolicy ww. miejscowości, nasi pracownicy DTH przyjadą pod wskazany adres wykonać bezpłatny audyt i przedstawić ofertę. Nie czekaj i skontaktuj się z nami celem umówienia wizyty.

Wyróżnienia Vosti na tle konkurencji

Vosti zostało nagrodzone tytułem solidnego pracodawcy 2020 i 2021 roku. Jest to tytuł, który przyznawany jest firmom zachowującym najwyższe standardy zarządzania i wdrażającym innowacyjne rozwiązania w obszarze HR. Zaangażowanie, rzetelność i odpowiednie podejście do zespołu pracowników to bez wątpienia gwarancja satysfakcji dla klientów. Doceniony pracownik, który może liczyć na pełne wsparcie pracodawcy i możliwość rozwoju kompetencji o wiele lepiej zadba o potrzeby klienta niż osoba, która jest niezadowolona ze swojej obecnej sytuacji. Jeśli więc jako konsument lub interesant rozmawiasz ze specjalistą Vosti, otrzymujesz kompleksowe wsparcie i profesjonalizm przez duże P – dzięki czemu cały proces od momentu przedstawienia oferty po montaż i uruchomienia instalacji PV przechodzi sprawnie.

Chcesz poznać ofertę Vosti? Wszystkie informacje na temat oferowanych możliwości dostępne są na stronie Vosti.pl. Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z zespołem specjalistów mailowo lub telefonicznie za pośrednictwem infolinii. 

Zapraszamy na stronę internetową firmy Vosti pod adresem: https://vosti.pl

Materiał partnera

1 KOMENTARZ

 1. Polecam firmę Vosti! Cały proces audytu i samego montażu został przeprowadzony profesjonalnie. Jak ktoś się jeszcze zastanawia, to nie ma co się zastanawiać 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here