Juniorzy Chełmianki na piątkę!

Juniorzy Chełmianki wykorzystali atut własnego boiska i po dobrej grze pokonali Victorię Parczew aż 5:1 (3:1). Gole dla gospodarzy strzelili: Dawid Kuśmierz 22 min., Łukasz Adamski 33 min., Robert Siarnik 43 min., Szymon Jodłowski 47 min. i Damian Kuśmierz 78 min.
Podopieczni Jana Konojackiego od pierwszych minut osiągnęli przewagę, stwarzając sobie pod bramką przeciwnika kilka dogodnych sytuacji. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Damian Kuśmierz, ale kilka minut później Victoria po szybkim kontrataku lewą stroną doprowadziła do remisu. Odpowiedź Chełmianki była piorunująca. Na prowadzenie gospodarzy wyprowadził kapitan zespołu Łukasz Adamski, a przed przerwą ładną akcję wykończył Robert Siarnik. Gdy po zmianie stron Szymon Jodłowski strzelił czwartego gola, wiadomo było, że trzy punkty zostaną w Chełmie. Wynik spotkania ustalił Damian Kuśmierz, który zagrał jedynie drugie 45 minut, gdyż dzień wcześniej zaliczył kilkuminutowy występ w pierwszym zespole.

Chełmianka przeciwko Victorii zagrała w składzie: Chwedorczuk – Jodłowski, Adamski, Czepiel (59 Kozaczuk), Pieczonka (68 Renowski), Otkała (46 Górny), Siarnik, Rak, Tabaczek (46 Damian Kuśmierz), Bryk (68 Zakrzewski), Dawid Kuśmierz.
Pozostałe wyniki: Wisła Puławy – Górnik Łęczna 0:0, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Łuków 4:0, Widok Lublin – Janowianka Janów Lubelski 4:0, Łada Biłgoraj – Lewart Lubartów 1:5. Pauzowały: Hetman Zamość i Orlęta Radzyń Podlaski.
1. Hetman 8 19 30-7
2. Górnik 8 18 20-8
3. Tomasovia 8 17 20-10
4. Widok 8 15 20-13
5. Orlęta Ł. 9 14 22-22
6. Wisła 9 14 17-15
7. Orlęta R. 8 11 21-17
8. Chełmianka 8 10 18-23