Kadeci z medalami

Dziewczęta i chłopcy z Cementu Gryf Chełm uczestniczyli w zapaśniczym Memoriale Grzegorza Miszty i Edyty Smolinskiej w kategorii kadetek i kadetów, który odbył się w Łukowie.

Podopieczni Dariusza Jabłońskiego i Mirosława Czwalińskiego zdobyli trzy pierwsze miejsca, jedno drugie i dwa trzecie. Złote medale przywieźli do Chełma: Adam Szewczak (ZSO nr 6), Szymon Kochoń (ZS w Rudzie Hucie), Bartosz Kamiński (SP nr 3). Srebrny medal wywalczył Piotr Dąbrowski (ZSO nr 8), a brązowe – Michał Dąbrowski (SP nr 10) i Paweł Rogucki (ZSO nr 8). W rywalizacji dziewcząt złoty medal zdobyły Natalia Karbowiak i Aleksandra Łysomirska. Srebrne krążki wywalczyły Wioleta Giers i Alicja Wójtowicz. Na najniższym stopniu podium z brązowymi medalami stanęły: Klaudia Borysiuk, Kamila Dziedzic i Joanna Barabas. Zawodniczki do memoriału przygotował trener Dariusz Kucharski.
W imprezie startowały też reprezentanci MLUKS Zapasy Włodawa. W rywalizacji dziewcząt brązowe medale zdobyły Nikola Skórska i Iga Mirończuk.(s)