Karnety już w sprzedaży

Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Motoru, rozgrywane w rundzie jesiennej 2017 piłkarskiej III ligi na Arenie Lublin.

Karnety, które obowiązywać będą na wszystkie domowe mecze ligowe Motoru Lublin (8 spotkań), nabywać można za pośrednictwem strony internetowej: www.bilety.motorlublin.eu oraz w lombardach Amsterdam i siedzibie klubu na Arenie Lublin (w dni robocze w godz. 9:00-17:00).
Przy zakupie karnetu nie jest wymagana Karta Kibica Motoru Lublin. Osoby, które nie posiadają karty, otrzymują papierowy karnet (przy zakupie przez internet karnet przesyłany jest mailowo w formacie Pdf do własnego wydruku), który umożliwia wejście na wszystkie mecze. Osobom, które posiadają kartę kibica, karnet dodatkowo wgrywany jest automatycznie na kartę, której używać można do wejścia na stadion.
Cena karnetu normalnego wynosi 70 zł (trybuna ultras sektor H1,H2 oraz sektory F1, I3, I4, rodzinny – F2), 105 zł (premium – sektor I5) i 280 zł (VIP). Za ulgowy trzeba zapłacić 49 zł, 84 zł i 210 zł.
Klub przygotował specjalną ofertę na sektor rodziny i tak np. 2 osoby dorosłe + dziecko do 18. roku życia zapłacą za karnet 112 zł. Karnet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.
Osoby powyżej 70. roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia mogą zakupić karnet na dowolny sektor (poza sektorami Premium i VIP) za 7 zł.