Karnety już w sprzedaży

W czwartek rozpoczęła się sprzedaż karnetów na drugoligowe mecze żużlowe drużyny Speed Car Motor Lublin, rozgrywane przez nasz zespół na stadionie przy Al. Zygmuntowskich. Wejściówka na sezon zasadniczy kosztuje 108 zł.
Kupując karnet kibic płaci jak za bilety ulgowe, oszczędzając 36 zł. Dodatkowo bezpłatnie może obejrzeć finał Srebrnego Kasku i eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, które odbędą się w Lublinie. Posiadacze karnetów na sezon zasadniczy będą mogli wprowadzić również bezpłatnie na każdy mecz dzieci do lat 12, a także nabyć bilety na finałową rundę Indywidualnych Mistrzostw Europy (SEC) w cenie biletu ulgowego 40 zł (promocja ograniczona czasowo do 30 czerwca 2017 roku, po 30 czerwca cena będzie wynosić 55 zł).
Karnety dostępne są za pośrednictwem portalu kupbilet.pl (oraz stacjonarnie w punktach STS i Empik).
Kibic po zakupie vouchera przez serwis kupbilet.pl będzie mógł zrealizować go w punktach sprzedaży na stacjach Speed Car – stacje kontroli pojazdów w Lublinie (ul. Lubartowska 75, al. Jana Pawła II 15).
W obu punktach sprzedaży na stacjach Speed Car prowadzona jest sprzedaż stacjonarna biletów.
W najbliższym czasie rozpocznie się także sprzedaż karnetów na trybunę główną Stadionu Miejskiego. Karnety obowiązując – na sezon zasadniczy będą sprzedawane w cenie 300 zł/sztuka. Zapotrzebowanie można zgłaszać mailowo na adres e-mail: karnety@speedcarmotorlublin.pl

Ceny Wejściówek na sezon 2017

karnet – 108 zł
bilet normalny (na jeden mecz) – 24 zł
bilet ulgowy (na jeden mecz) – 18 zł
(uczniowie, studenci, emeryci i renciści)
dzieci do lat 12 – 1 zł
niepełnosprawni: wejście darmowe