Karnety na ekstraligowe mecze żużlowców już w sprzedaży!

Rozpoczęła się sprzedaży karnetów na przyszłoroczne mecze drużyny z Lublina w żużlowej Ekstralidze. Od piątku lubelski klub oferuje wejściówki zakładom pracy. Cena pojedynczego karnetu to 250 złotych.


– Wielu naszych wiernych kibiców należy do różnych grup zawodowych, które w ten sposób chcemy uhonorować. Dzięki temu próbujemy zachęcić i zbliżyć do siebie naszych fanów w obrębie danych firm. W większości przedsiębiorstw istnieje zakup biletów czy też karnetów z funduszu socjalnego. Nawet gdy zakład pokryje koszt 50% karnetu to i tak nasi kibice skorzystają – mówi Piotr Więckowski, manager Speed Car Motoru Lublin, zespołu który przed miesiącem po pasjonującej walce z ROW Rybnik w finale Nice 1. Ligi Żużlowej awansował do krajowej elity.

Od 12 października zakłady pracy mogą składać do klubu zamówienia na karnety umożliwiające wstęp na przyszłoroczne mecze ligowe lubelskiej drużyny.

Karnet na sezon 2019 upoważnia osobę do wstępu na 7 spotkań fazy zasadniczej, które odbędą się na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich. Cena – 250 zł za sztukę.

Tyle samo za karnety zapłacą pozostali kibice. Terminu sprzedaży indywidualnej jeszcze nie ma ale…

– Na pewno karnety pozostali kibice będą mogli kupić w listopadzie. Wejściówka na mecze ma sezon zasadniczy będzie świetnym prezentem na Mikołajki czy też pod choinkę. Niewykluczone, że wraz z indywidualną sprzedażą karnetów uruchomimy kilka punktów, w których oprócz wejściówek dostępne byłyby klubowe gadżety – dodaje manager Piotr Więckowski.

Aby być na bieżąco z informacjami klub serdecznie zaprasza do regularnego odwiedzania strony internetowej motorlublin.com.pl oraz fan-page’u na portalu społecznościowym Facebook – https://www.facebook.com/speedcarmotorlublin/ MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here