Każdy może zagrać dla Zuzi

W niedzielę, 25 lutego, w hali sportowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy ulicy Konstantynów 1G odbędzie się czwarta edycja charytatywnego turnieju piłkarskiego Kick2Help, organizowanego przez Fundację Dzieciom. Dochód z turnieju oraz towarzyszącej mu zbiórki przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację 12-letniej Zuzanny Krzesiak.


Głównym celem turnieju jest zebranie środków na wysłanie dziewczynki, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz wodogłowiem i do tej pory, by nie miała możliwości samodzielnego chodzenia, na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny do ośrodka Hipomedical 2 w Złotowie, a także opłacenie indywidualnych sesji z rehabilitantem w miejscu zamieszkania oraz zakup specjalistycznego sprzętu.
W turnieju udział potwierdziły już reprezentacja lubelskich kucharzy, drużyna MW Lublin, fani londyńskiego West Ham United i Arsenalu, a także restauracji „Co jest grane”, która została jednym ze sponsorów turnieju. W ubiegłym tygodniu grono dobrodziejów powiększyło się o kolejne firmy: Agencję Sprawdzonych Nieruchomości MARKPROPERTY oraz Hotel Agit.
Zgłoszenia do turnieju można dokonać do 15 lutego poprzez profil organizatora na www.facebook.com/kick2help oraz telefonicznie pod nr 724 863 198.
Chorej 12-latce można pomóc, przekazując 1% podatku za 2017 rok, wpisując do zeznania nr KRS 0000135921 z dopiskiem „Zuzanna Krzesiak 2732”. Wszystkie osoby za– interesowane pomocą w opłaceniu rehabilitacji dziewczynki mogą dokonywać wpłaty bezpośrednio na konto: 98 1750 0012 0000 0000 3877 3895 Fundacja Dzieciom, ul. Farbiarska 7 w Lublinie z dopiskiem wpłata dla Zuzanny Krzesiak.
Przy okazji turnieju prowadzone będą także licytacje pamiątek sportowych. M.in. koszulkę meczową z autografami zawodników ekstraklasowej Sandecji Nowy Sącz przekazał Tomasz Brzyski, wychowanek Lublinianki, były piłkarz Ruchu Chorzów, Legii Warszawa i Cracovii.