Kłos skończył szósty

KŁOS GMINA CHEŁM – LEWART LUBARTÓW 4:2 (1:1)

0:1 – Bujak (40), 1:1 – Wyrostek (43), 2:1 – Drzewicki (51 karny), 2:2 – Zuber (55), 3:2 – Flis (82), 4:2 – Wałczyk (89).

KŁOS: Porzyc – Ciechoński (46 Adamski), Kowalski, Poznański, Wojciechowski, Król (75 P. Gierczak), Flis, Wyrostek (56 Huk), Bala, Bryk (70 Wałczyk), Drzewicki (65 Chmiel).

W pierwszych 30 minutach gry dominował Lewart. Miał kilka dogodnych okazji strzeleckich, ale nie potrafił ich wykorzystać. Co prawda strzelił gola, ale bardzo szybko na niego odpowiedział Sławomir Wyrostek, rozgrywający ostatni mecz w swojej przygodzie z piłką nożną.

Druga połowa była bardziej wyrównana, momentami lepiej grali gospodarze; Kłos przede wszystkim był skuteczniejszy i dlatego też sięgnął po trzy punkty. Zwycięstwem zespół trenera Andrzeja Krawca sprawił miły prezent zarówno Sławomirowi Wyrostkowi, jak i Tomaszowi Hawrylukowi, który także postanowił zawiesić piłkarskie buty na kołku. (s)