Kolekcja rodem z Hollywood

Boska Greta i blond piękność Marylin to wybrane gwiazdy z najnowszej kolekcji filmowej drzwi zewnętrznych marki CAL Odmienią wygląd twojego domu. To doskonały mariaż kobiecości i męskości, yin i yang: drzwi piękne, a jednocześnie doskonałe technologicznie – zapewnia Sylwia Ciszewska, dyrektor zarządzająca firmy CAL.

CAL wprowadził na rynek swoją najnowszą kolekcję. Do oferty czołowego producenta drzwi w Polsce, który posiada w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej autoryzowany punkt sprzedaży w salonie Alex Dom, trafiły modele wyjątkowe jak gwiazdy, których imiona noszą: Greta, Elizabeth, Claudia, Grace, Brigitte, Audrey, Romy, Marlene, Marylin, Katherine, Ingrid i Sophia.
To nowoczesny design, bazujący na hartowanym, fazowanym, drukowanym ceramicznie szkle, które może zostać zastąpione lustrem weneckim.
– To najwyższa jakość wykonania gwarantująca ponadczasowość i elegancję. To kolekcja dobrego smaku – podkreśla Sylwia Ciszewska i dodaje: – Nasze gwiazdy odegrają ważną rolę w każdym projekcie, zapewniając tak niezbędną świeżość wzornictwa i jednocześnie perfekcyjną użyteczność, spełniając wysokie normy jakościowe zarówno pod względem wykonania, jak też parametrów technicznych. Wszystkie modele można zamówić w palecie kolorów RAL, NCS, jak również w okleinie „sękaty dąb”, która wraz z czernią szkła tworzy unikalne piękno chłodu gładkiej tafli, ocieplonego naturalnym rysunkiem drewna. W każdym modelu można zamontować zamki biometryczne albo elektroniczne, umożliwiające kierowanie dostępem do domu za pomocą smartfona.

Dopiero się pojawiła, a już otrzymała Oskara

Kolekcja filmowa otrzymała w czerwcu tego roku nagrodę w konkursie Ekskluzywna Stolarka VIP – to program eksperckiej oceny i weryfikacji, wyłaniający awangardy stolarki: najlepsze produkty i ich producentów. Ta nagroda to sukces umiejętnego łączenia wzornictwa i najnowocześniejszych technologii produkcji.
„Kolekcja gwiazd” to nie jedyna nowość w ofercie firmy CAL. W oparciu o wcześniejsze modele wyodrębnione zostały dwie nowe rodziny produktów: Kamienna i Alutherm. Drzwi „kamienne”, czyli wykonane z wykorzystaniem spieków kwarcowych, gwarantują bezpieczeństwo, spokój, a dodatkowo są odporne na działanie niecierpliwych czworonożnych milusińskich. Alutherm to klasa premium – drzwi drewniane w okładzinie aluminiowej, umożliwiające korzystanie ze wszystkich cech drewna, poczynając od odpowiednich parametrów izolacyjnych, aż po naturalne piękno, zapewniając jednocześnie wygodę dbania o powłokę zewnętrzną drzwi.
KB