Koncer Grzegorza Kloca i zbiórka charytatywna

Zapraszamy na koncert Grzegorza Kloca, podczas którego odbędzie się zbiórka charytatywna na rzecz 14-miesięczego Olafa chorego na rzadką chorobę genetyczną HLH. Prosimy o hojność!

Olaf ma kilkanaście miesięcy i zdiagnozowaną bardzo rzadką chorobę genetyczną HLH (Limfohistiocytoza hemofagocytarna). Jedynym ratunkiem w tej chorobie był przeszczep szpiku kostnego, który Olafek przeszedł w kwietniu 2016 roku. Dla rodziców to była chwila szczęścia i nadziei. Niestety nie trwała długo… W lipcu 2016 Olafek kolejny raz trafia na oddział szpitalny, dochodzi do zatrzymania akcji serca, trzykrotnej reanimacji i przeniesienia na Odział Intensywnej Terapii. Jego stan jest ciężki. Jest nieprzytomny, oddycha za pomocą respiratora. Lekarze nie potrafią postawić jednoznacznej diagnozy, a tym samym podjąć skutecznego leczenia. Taki stan trwa do dziś… Obecnie mały Olaf szczególnie potrzebuje specjalistycznych badań genetycznych i właśnie na ten cel organizowane jest zbiórka w lubelskiej Hosannie podczas której ze swoim repertuarem wystąpi Grzegorz Kloc.

GRZEGORZ KLOC to gitarzysta, kompozytor, aranżer, producent muzyczny i wokalista, muzyk z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i dużym dorobkiem artystycznym. Był współpracownikiem wielu znanych polskich artystów. Jego piosenki śpiewała między innymi Maryla Rodowicz i Kaja Paschalska. Grał z Natalią Kukulską, Natalią Niemen oraz zespołem DAAB. Pracował, jako sideman Anity Lipnickiej, Haliny Frąckowiak, grupy De Mono oraz Ryszarda Rynkowskiego. Współpracował również m. in z: TGD, Grupą Mojego Brata, No Longer Music, Grupą Uwielbienia Spichlerz, raperem Kolą, Beatą Bednarz i Mieczysławem Szcześniakiem.
Współautor sukcesów grup Sixteen i Seventeen. Kompozytor pierwszego przeboju zespołu Sixteen “Spadające myśli” oraz przebojów zespołu Seventeen “Niezwyczajna miłość” i “Daj słowo”. Obecnie skupia się na karierze solowej, w ramach której, jak do tej pory, wydał trzy albumy: Na skrzydłach miłości, Powrót Łazarza oraz Idę po wodzie. Porusza się w stylistyce muzyki rock & gospel, a treści jego piosenek dotykają najważniejszych życiowych spraw: miłości, pasji i życia w bliskości z Bogiem.
Kiedy? Niedziela 2 października 2016 r., godz. 10:00
Gdzie? Hosanna, Lublin, ul. Hutnicza 20C
WSTĘP WOLNY!!!