Krasnystaw ma mistrza!

Cztery medale przywieźli z Międzyzdrojów z mistrzostw Polski juniorów zapaśnicy LMKS Krasnystaw.

Tytuł mistrza Polski wywalczył Kamil Szykuła! W weekend w Międzyzdrojach odbyły się finały mistrzostw Polski juniorów w zapasach. Spory sukces na zawodach odniosła ekipa LMKS Krasnystaw, której zapaśnicy wywalczyli aż cztery medale. Złoto w kat. do 86 kg wywalczył Kamil Sykuła.

W kat. do 65 kg w pojedynku o brąz zmierzyli się dwaj zawodnicy z Krasnegostawu – Ernest Kopeć i Miłosz Luchowski. Ostatecznie medal wywalczył Ernest, a Miłosz musiał się zadowolić miejscem piątym. Brąz w kat. 79 kg wywalczył Adrian Bielecki, na trzecim miejscu w kat. do 61 kg uplasował się też Krystian Knap. W klasyfikacji drużynowej LMKS Krasnystaw zajął świetne, drugie miejsce! (kg)