Kup karnet i wspomóż Chełmiankę!

We wtorek, 5 marca, ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Chełmianki w rundzie wiosennej. W związku z trudną sytuacją finansową klubu działacze apelują do kibiców, by pomogli Chełmiance w tych trudnych chwilach i zakupili jak największą liczbę karnetów. Władze klubu apelują też o przekazywanie darowizn. – Liczy się każda złotówka – mówią działacze.


Wiosną br. Chełmianka na stadionie miejskim w Chełmie rozegra osiem spotkań. Ceny pojedynczych wejściówek na sześć z nich, czyli na mecze: z Wólczanką Wólka Pełkińska, Orlętami Radzyń Podlaski, Sołą Oświęcim, Podlasiem Biała Podlaska, Czarnymi Połaniec, Sokołem Sieniawa wynoszą 10 zł za bilet normalny i 7 zł za ulgowy.

Z kolei na dwa hitowe spotkania, z Motorem Lublin i Stalą Rzeszów bilety będą kosztować 15 zł – normalny i 10 zł – ulgowy. – Wzrost cen na te dwa mecze wiąże się wyłącznie z większymi kosztami organizacji obu spotkań – wyjaśnia prezes klubu, Grzegorz Gardziński.

W sumie zakup pojedynczych biletów normalnych na wszystkie mecze to koszt 90 zł. Cena karnetu normalnego z kolei jest o 10 zł niższa i wynosi 80 zł. W tym roku w sprzedaży pojawiły się też karnety VIP. Ich cena to 150 zł, a miejsca dla posiadaczy będą na trybunie głównej. – Każdy kto kupi karnet VIP na każdym meczu będzie mógł dostać kawę lub herbatę gratis, a przy zakupie karnetu otrzyma kalendarz Chełmianki na 2019 rok – mówi prezes Gardziński.

– Zależy nam bardzo i apelujemy do wszystkich naszych sympatyków, by zakupili jak największą liczbę karnetów. Nasz klub znalazł się w trudnej sytuacji i musimy zrobić wszystko, zarówno działacze, jak i kibice, by Chełmianka dalej mogła funkcjonować, występować na dotychczasowym poziomie, a swoją grą dać radość sympatykom piłki nożnej w Chełmie. W Łodzi, Krakowie sprzedano kilkanaście tysięcy karnetów, w Chełmie natomiast sprzedajmy kilkaset. Wierzymy, że duża grupa naszych kibiców kupi karnety.

Dla posiadaczy karnetów w przerwie meczów Chełmianki będą prowadzone konkursy, z nagrodami niespodziankami. Sprzedaż karnetów rozpocznie się we wtorek 5 marca. Można je będzie kupić w siedzibie klubu na stadionie miejskim, w godz. 10.00 – 14.00 oraz Zakładzie Szewskim Jacka Skwaronia na deptaku, przy ul. Lwowskiej 6, w godz. 9.00 – 17.00. Karnety można też kupić dokonując przelewu na konto Chełmianki (dodatkowo 5 zł na wysyłkę), nr rachunku: 67 1600 1462 0008 7743 7784 5001. Klub prześle karnet na adres wpłacającego. Na podany rachunek bankowy można również wpłacać darowizny. (r)