Co kupić na Zajączka dziecku?

Na Boże Narodzenie przychodzi Święty Mikołaj, tak na Wielkanoc dzieci odwiedza Zając. Każde dziecko niecierpliwie czeka na jego wizytę, dlatego warto przed świętami poznać ofertę sklepów, by uradować dziecko wielkanocnym podarunkiem. Jeśli obawiasz się przedświątecznych kolejek i tłumów w sklepach, wejdź na toysrus.pl i wybierz prezent dla swojego malucha. Chcesz, aby podarowane zabawki wywołały szeroki uśmiech na twarzy chłopca i dziewczynki – szczególnie, jeśli uwielbiają przygody oraz ruch na świeżym powietrzu? Zatem powinny zainteresować Cię zabawki marki NERF.

Wyrzutnie, łuki, pistolety, kusze NERF nawet do -20%

Zabawki NERF, będące jedną z wielu cenionych marek Hasbro, cieszą się ogromną popularnością już od końca lat 60., kiedy to trafiły do rąk amerykańskich chłopców i… ich ojców. Dziś na rodzimym rynku zabawki NERF wzbudzają równie duże zainteresowanie wśród dzieci uwielbiających wcielać się w postaci superbohaterów. Do wyboru jest kilka zróżnicowanych serii.

Kusze, wyrzutnie, łuki i pistolety NERF są obsługiwane bezpiecznymi (piankowymi) nabojami i strzałami w różnych trybach – ręcznego lub automatycznego przeładowania. Wśród nich znajdą się nawet świecące warianty pocisków. Zasięg wystrzału, w zależności od modelu zabawki, może wynieść nawet 30 metrów. Dostępne są także pistolety na wodę (o pojemności 0,7 l), np. Rebelle Soaker Cascade, które idealnie sprawdzą się jako prezent na Zająca, tuż przed uwielbianym przez dzieci świętem Śmigusa-Dyngusa.

Co warto wybrać na promocjach w toysrus.pl?

Z pewnością małego miłośnika bezpiecznych strzelanek zachwyci NERF Elite Blazefire Sonic Fire. To wyrzutnia wyposażona w cztery piankowe pociski, które mogą zostać jednocześnie posłane w stronę przeciwnika. Aby nie przerywać zabawy, warto zaopatrzyć się w dodatkowe naboje.

Warto również zwrócić uwagę na większy kaliber, czyli wyrzutnię N-Strike Mega Centurion przeznaczoną dla chłopców w wieku od 8 do 15 lat. Mega Centurion ma zasięg 27 metrów i został wyposażony w 6 nabojów i magazynek mogący pomieścić tyle samo dodatkowych elementów. Jego atutem jest to, że może zostać ustawiony na statywie, co podnosi skuteczność i celność wystrzału oraz być wygodnie przenoszonym na pasku – przewieszonym przez ramię. Statyw i pasek są dołączane do zestawu.

Te i wiele innych tego typu zabawek można znaleźć w dużych sklepach zabawkowych. Warto zajrzeć np. do Toys”R”Us – który od 8 kwietnia oferuje zniżki do -20%! Jeśli zatem brakuje czasu, aby wybrać się na zakupy, opcja online okazuje się być najrozsądniejszym rozwiązaniem.

NERF Rebelle – dla wystrzałowych dziewczyn

Zabawki NERF prezentują także serię dedykowaną kilkuletnim i nastoletnim dziewczynkom. NERF Rebelle to seria stworzona z myślą o „tajnych agentkach”. Znalazły się w niej różne modele łuków (Messenger), które pozwalają na wystrzeliwanie zakodowanych wiadomości odczytywanych za pomocą specjalnego dekodera; brokatowe kusze z piankowymi, świecącymi w ciemności pociskami; a także zestawy treningowe z tarczami czy też model z odpinaną latarką (Spylight), pozwalający na zabawę w ciemności. NERF Rebelle to modne, utrzymane w dziewczęcych kolorach i ciekawym designie zabawki, jakie sprawią ogromną radość małej miłośniczce zabaw wypełnionych wyzwaniami oraz sekretami.

Artykuł sponsorowany