Lider zagrał na szóstkę

Start po zimowej przerwie odniósł pewne zwycięstwo w starciu z Ruchem Izbica. Już chyba tylko rewelacyjnie spisujący się zespół z Różanki może zatrzymać drużynę z Krasnegostawu w walce o awans do IV ligi. W niedzielę podopieczni Sławomira Skorupskiego rozbili będącą w przebudowie Granicę, i to w Dorohusku, aż 3:0. Ciekawie było w Żółkiewce gdzie Hetman przegrywał ze Spartą 0:2, ale zdołał zremisować. W coraz trudniejszej sytuacji są Vitrum, które wysoko przegrało z Unią w Rejowcu, i Spółdzielca, który walczył, ale nie zdołał wyrwać punktów wyżej notowanemu Frassati. Dobrze po zimowej przerwie zaprezentował się za to Brat Siennica Nadolna, który nie dał szans Tatranowi. Punktami podzieliły się natomiast ekipy Ogniwa Wierzbica i Unii Białopole. Dla trenera gości Sebastiana Koguta powrót do Wierzbicy nie był szczęśliwy – grający szkoleniowiec Unii „zarobił” czerwoną kartkę.