Ligi ChTKKF

PIŁKA NOŻNA
LIGA NIEZRZESZONYCH, wyniki 11 kolejki: ELNAR – MPEC CHEŁMIANKA 0:3 (walkower), STUDIO SQUAT – PASY 1:0 (Krzysztof Ćwiek 1).
Tabela
1. JW 12-30 14 27 54-26
2. MPEC/Chełmianka 12 26 47-31
3. AD Chełm 13 25 35-29
4. Studio Squat 12 21 28-19
5. 40+ 12 20 43-28
6. Beta Prim 12 17 31-32
7. Pasy 13 15 29-32
8. OKS Chełm 13 5 16-57
9. Elnar 12 4 10-37
Najlepsi strzelcy: 14 bramek – Łukasz Toporowski (JW 12-30), 12 – Radosław Ciołek (MPEC/Chełmianka), Krzysztof Maciaszek (JW 12-30).
LIGA OPEN, wyniki 10 kolejki: BIG MEDIA – EKONOMY 3:0 (walkower), GMINA CHEŁM – FC BIDUL DLA MS 7:3 (Michał Siatka 2, Przemysław Stadnicki 3, Emil Poznański 1, Jarosław Bożek 1 – Mateusz Dudzic 2, Tomasz Ołyniuk 1), BB MIŚ – OLIMPIA 2:1 (Grzegorz Świderczuk 2 – Damian Oszwa 1).
Tabela
1. Cemex 9 24 86-7
2. Gmina Chełm 10 22 39-17
3. BB Miś 9 17 42-17
4. Big Media 9 15 22-14
5. Olimpia 10 10 23-24
6. FC Bidul 9 6 13-71
7. Eknomy 10 0 10-85
Najlepsi strzelcy: 29 bramek – Łukasz Drzewicki (Cemex), 16 – Kaizmierz Bala (Cemex).

TENIS STOŁOWY
Wyniki 15 kolejki: MPEC CHEŁM – JANTEX 7:3 (Kosowsk 2, Olszewski 2, Tomala 2, Kosowski-Tomala 1 – Witnicki 3), PIP – CEMEX I 5:5 (Przyłucki 2, Borysiuk 2, Sekrecki 1 – Kolenda 3, Lipski 2), JEDYNKA HRUBIESZÓW – BŁĘKIT CYCÓW 7:3 (Bednarz 2, Słupski 2, Pachla 2, Bednarz-Słupski 1 – Derecki 2, Bednarek 1), KOMIS AUTO PARK – CEMEX II 7:3 (Łatyński 3, Kozłowski, 2, Kalinowski 1, Kozłowski-Łatyński 1 – Rymczuk 2, Chrzanowski 1), FINO – HUBA PUB BISKUPICE 7:3 (Widyński 3, P. Kryszczuk 2, S. Kryszczuk 1, Widyński-S. Kryszczuk 1 – Kępa 2, Świdnik 1), OCZKO – MICHAŁ WERBKOWICE 5:5 (Łuszcz 3, Rafalski 1, Łuszcz-Rafalski 1 – Czerwiński 2, Podkoń 2, Kapica 1).
Wyniki 16 kolejki: BŁĘKIT CYCÓW – MPEC CHEŁM 5:5 (Rutkowski 2, Bednarek 2, Derecki 1 – Kosowski 3, Olszewski 1, Kosowski-Olszewski 1), CEMEX I – OCZKO 6:4
(Kolenda 3, Mróz 2, Lipski 1 – Czerwiński 2, Podkoń 1, Kapica-Czerwiński 1), CEMEX II – FINO 7:3 (Chrzanowski 3, Rymczuk 2, Linde 1, Chrzanowski-Rymczuk 1 – Widyński 2, Kryszczuk 1), JANTEX – PIP 2:8 (Witnicki 1, Strycharczuk 1 – Przyłucki 3, Borysiuk 3, Sekrecki 1, Przyłucki-Borysiuk 1), HUBA PUB BISKUPICE – JEDYNKA HRUBIESZÓW 2:8 (Kępa 1, Świdnik 1 – Bednarz 3, Pachla 3, Słupski 1, Bednarz-Słupski 1), MICHAŁ WERBKOWICE – LIDER – ZSO NR 8 4:6 Łuszcz 3, Rafalski 1 – Wawryniuk 2, Zosiuk 2, Raćkowicz 1, Wawryniuk-Zosiuk 1).
Tabela
1. Jedynka Hrubieszów 15 28 121 33
2. Fino 15 25 106 44
3. Komis Auto Park 14 24 98 42
4. Cemex II 14 23 99 41
5. MPEC Chełm 15 18 90 60
6. Lider ZSO nr 8 14 17 66 74
7. Cemex I 15 13 62 88
8. PIP 15 13 46 75
9. Huba Pub 15 12 63 87
10. Jantex 15 6 46 104
11. Cyców 15 5 48 102
12. Werbkowice 15 5 43 107
13. Oczko 15 3 43 107
(kg)