Ligi ChTKKF

PIŁKA NOŻNA
LIGA NIEZRZESZONYCH, wyniki 15 kolejki: 40+ – ELNAR 2:0 (Kamil Nowak 1, Dariusz Stępniewski 1), PASY – BETA PRIM 1:3 (Mariusz Mazurek 1 – Tomasz Masełko 1, Damian Szpakowski 1, Piotr Pytel 1), JW 12-30 – STUDIO SQUAT 1:8 (Robert Romanko 1 – Krzysztof Ćwiek 2, Łukasz Żebrowski 3, Marcin Kowalski 2, Tomasz Gołębiowski 1), MPEC/CHEŁMIANKA – OKS CHEŁM 10:1 (Robert Hanc 1, Radosław Ciołek 4, Stanisław Domińczuk 3, Krzysztof Adamiak 2 – Tomasz Domański 1), AD CHEŁM – pauza.
Tabela
1. MPEC/Chełmianka 13 29 57-32
2. JW 12-30 15 27 55-34
3. AD Chełm 13 25 35-31
4. Studio Squat 13 24 36-20
5. 40+ 13 23 45-28
6. Beta Prim 13 20 34-32
7. Pasy 14 15 30-35
8. OKS Chełm 14 5 17-67
9. Elnar 13 4 10-39
Klasyfikacja strzelców: 16 bramek – Radosław Ciołek (MPEC/Chełmianka), 14 – Łukasz Toporowski (JW 12-30), 12 – Krzysztof Maciaszek (JW 12-30).
LIGA OPEN, wyniki 12 kolejki: BIG MEDIA – FC BIDUL DLA MS 6:2 (Alan Chmiel 2, Andrzej Olender 2, Jacek Dyszewski 1, Łukasz Jaworski 1 – Paweł Szajna 1, Mateusz Dudzic 1), EKONOMY – OLIMPIA 0:3 (walkower), CEMEX – BB MIŚ 10:2 (Łukasz Drzewicki 4, Konrad Sołtysiuk 2, Kazimierz Bala 1, Bartek Porzyc 2, Sławomir Wyrostek 1 – Krzysztof Ruszkiewicz 1, Sławomir Sochacz 1).
Tabela
1. Cemex 10 27 96-9
2. Gmina Chełm 10 22 39-17
3. Big Media 10 18 28-16
4. BB Miś 10 17 44-27
5. Olimpia 11 13 26-24
6. FC Bidul 10 6 15-77
7. Ekonomy 11 0 10-88
TENIS STOŁOWY
Wyniki 17 kolejki: LIDER ZSO NR 8 – CEMEX I 7:3 (Wawryniuk 3, Zosiuk 3, Wawryniuk- Zosiuk 1 – Kolenda 1, Mróz 1, Lipski 1), OCZKO – JANTEX 3:7 (Podkoń 1, Czerwiński 1, Kapica 1 – K. Witnicki 3, Słabek 3, K. Witnicki-W. Witnicki 1), JEDYNKA HRUBIESZÓW – CEMEX II 4:6 (Czuryłowicz 2, Słupski 1, Bednarz 1 – Kubajka 3, Chrzanowski 2, Kubajka–Chrzanowski 1), FINO – KOMIS AUTO PARK 5:5 (P. Widyński 3, J. Widyński 1, Widyński-Widyński 1 – Łatyński 2, Kozłowski 2, Kalinowski 1), PIP – BŁĘKIT CYCÓW 10:0 (Przyłucki 3, Borysiuk 3, Sekrecki 3, Przyłucki-Borysiuk 1), MPEC CHEŁM – HUBA PUB BISKUPICE 5:5 (Kosowski 3, Tomala 1 kt, Kosowski-Tomala 1 – Świdnik 2, Kępa 2, Chawryło 1).
Tabela
1. Jedynka Hrubieszów 16 28 125-39
2. Fino 16 26 111-49
3. Cemex II 15 25 105-45
4. Komis Auto Park 15 25 103-47
5. MPEC 16 19 95-65
6. Lider ZSO nr 8 15 19 73-77
7. PIP 16 15 85-75
8. Biskupice 16 13 68-92
9. Cemex I 16 13 65-95
10. Jantex 16 8 53-107
11. Cyców 16 5 48112
12. Werbkowice 15 5 43-107
13. Oczko 16 3 46-114

SIATKÓWKA
LIBERO DOROHUSK – FIREX 2:1 (22:25, 25:17, 15:12), CEMEX – LIBERO DOROHUSK 1:2 (17:25, 25:21, 10:15), FIREX – KRASNYSTAW 0:2 (22:25, 26:28), CEMEX – TEMPO 1:2 (14:25, 25:23, 10:15), TEMPO – KRASNYSTAW 2:0 (25:19, 25:15).
Tabela
1. Tempo 4 8 7-4
2. Dorohusk 4 7 7-5
3. Krasnystaw 4 7 5-4
4. Firex 4 6 5-5
5. Cemex 4 2 2-8
(kg)