Ligi ChTKKF

PIŁKA NOŻNA
LIGA OPEN, wyniki 12 kolejki: BIG MEDIA – OLIMPIA 2:1 (Rafal Goszczyński 1, Alan Chmiel 1 – Jacek Bazela 1), CEMEX – GMINA CHEŁM 3:0 (Łukasz Drzewicki 1, Kacper Kowalski 1, Kordian Sołtysiuk 1), FC BIDUL DLA MS – BB MIŚ 4:2 (Dudko 2, Mateusz Dudzic 2 – Grzegorz Świderski 1, Jan Konojacki 1).
Tabela
1. Cemex 11 30 99-9
2. Gmina Chełm 11 22 39-20
3. Big Media 11 21 30-17
4. BB Miś 11 17 46-31
5. Olimpia 12 13 27-26
6. FC Bidul 11 9 19-79
7. Ekonomy 11 0 10-88
Najlepsi strzelcy: 34 bramki – Łukasz Drzewicki (Cemex), 17 – Kazimierz Bala (Cemex), 14 – Przemysław Stadnicki (Gmina Chełm).
LIGA NIEZRZESZONYCH, wyniki 16 kolejki: AD CHEŁM – MPEC/CHEŁMIANKA 2:1 (Paweł Orłowski 1, Marek Masternak 1 – Zbigniew Lapionka 1), 40+ – PASY 5:1 (Dariusz Stępniewski 1, Dariusz Ogiński 1, Tomasz Rykała 1, Tomasz Olejarski 2 – Mariusz Mazurek 1), STUDIO SQUAT – BETA PRIM 2:0 (Tomasz Gołębiowski 1, Sebastian Delmaczyński 1).
Tabela
1. MPEC/Chełmianka 14 29 58 – 34
2. AD Chełm 14 28 37- 32
3. JW 12-30 15 27 55 – 34
4. Studio Squat 14 27 38 – 20
5. 40+ 14 26 50 – 29
6. Beta Prim 14 20 34- 34
7. Pasy 15 15 31– 40
8. OKS Chełm 14 5 17 – 67
9. Elnar 13 4 10 – 39
Najlepsi strzelcy: 16 bramek – Radosław Ciołek (MPEC/Chełmianka), 14 – Łukasz Toporowski (JW 12-30), 12 – Krzysztof Maciaszek (JW 12-30), Dariusz Stępniewski ( 40+).
TENIS STOŁOWY
Wyniki 18 kolejki: JANTEX – LIDER ZSO nr 8 3:7 (Witnicki 2, Słabek 1 – Wawryniuk 3, Zosiuk 2, Raćkowicz 1, Wawryniuk-Zosiuk 1), KOMIS AUTO PARK – JEDYNKA HRUBIESZÓW 6:4 (Łatyński 3, Kozłowski 2, Łatyński-Kozłowski 1 – Bednarz 2, Czuryłowicz 1, Słupski 1), BŁĘKIT CYCÓW – OCZKO 5:5 (Bednaruk 2, Derecki 1, Rutkowski 1, Bednaruk-Rutkowski 1 – Podkoń 3, Czerwiński 2), CEMEX II – MPEC CHEŁM 8:2 (Rymczuk 3, Chrzanowski 2, Linde 2, Chrzanowski-Rymczuk 1 – Kosowski 2),
CEMEX I – MICHAŁ WERBKOWICE 3:7 (Mróz 2, Lipski 1 – Łuszcz 3, Rafalski 2, Augustynek 1, Łuszcz-Augustynek 1), HUBA PUB BISKUPICE – PIP 6:4 (Świdnik 3, Kępa Hubert 2, Świdnik-Kępa 1 – Przyłucki 2, Borysiuk 1, Sekrecki 1).
Tabela
1. Jedynka Hrubieszów 17 28 129 45
2. Cemex II 16 27 113 47
3. Komis Auto Park 16 27 109 51
4. Fino 16 26 111 49
5. Lider ZSO nr 8 16 21 80 80
6. MPEC Chełm 17 19 97 73
7. PIP 17 15 89 81
8. Biskupice 17 15 74 96
9. Cemex I 17 13 68 102
10. Jantex 17 8 56 114
11. Cyców 17 6 53 117
12. Werbkowice 16 7 50 110
13. Oczko 17 4 51 119