Ligi ChTKKF

PIŁKA NOŻNA

Wyniki 7 kolejki: CEMEX – AD CHEŁM 3:1 (Łukasz Jaworski 1, Grzegorz Świderski 1, Sławomir Wyrostek 1 – Marek Masternak 1), MPEC – GMINA CHEŁM 0:5 (Paweł Sędłak 2, Alfred Poznański 1, Robert Kaczmarczyk 1, Jarosław Bożek 1), BETA PRIM – JW 12-30 3:2 (Rafał Podkański 1, Krystiańczuk Michał 1, Przemysław Głaz 1 – Łukasz Toporowski 1, Maciaszek 1), LAZARCZYK TEAM – PASY 4:1 (Kamil Nowak 3, Piotr Szostak 1, Tomasz Gruszka 1 – Grzegorz Kowalski 1), JW 12-30 – MPEC 3:4 (Tobiasz Saganek 1, Maciaszek 2 – Mirosław Neckar 1, Sławomir Leśnicki 2, Jacek Dyszewski 1).

Tabela
1 .Cemex 7 21 38-11
2. Gmina Chełm 7 15 21-14
3. Studio sQuat 7 12 17-13
4. Beta Prim 7 10 20-23
5. MPEC 7 9 16-27
6. Lazarczyk Team 7 8 18-17
7. AD Chełm 7 8 12-16
8. JW 12-30 6 7 14-11
9. Pasy 7 3 18-32
Najlepsi strzelcy: 15 bramek – Radosław Ciołek (Cemex), 7 bramek – Łukasz Żebrowski (Studio sQuat Studio nagrań), Grzegorz Świderski (Cemex), Michał Krystiańczuk (Beta Prim), Paweł Sendłak (Gmina Chełm), Jacek Dyszewski (MPEC).

TENIS STOŁOWY

Wyniki 11 kolejki: CEMEX I – OCZKO 6:4 (Kolenda 2, Lipski 2, Olszewski 1, Kolenda-Lipski 1 – Czerwiński 3, Mróz 1), JANTEX – FINO 5:5 (Stola 3, Głuszek 1, Witnicki 1 – Widyński 2, S. Kryszczuk 1, Kosowski 1, Widyński-Kosowski 1), KOMIS AUTO PARK – PIP 7:3 (Łatyński 3, A. Kalinowski 2, Z. Kalinowski 1, Kozłowski-Z. Kalinowski Z 1 – Borysiuk 2, Przyłucki 1), CEMEX II – MŁODE OGNIWO 10:0 (Rymczuk 3, Linde 3, Wawryniuk 3, Linde-Rymczuk 1), ANTONI BUŚNO – BŁĘKIT CYCÓW 10:0 (Łuszcz 3, Augustynek 3, Słupski 3, Łuszcz-Augustynek 1).
Tabela
1. Komis Auto Park 11 22 90-20
2. Cemex II 11 19 79-31
3. Antoni Buśno 11 18 77-33
4. FINO 11 16 81-29
5. Cemex I 11 10 51-59
6. PIP 11 9 50-60
7. Błękit Cyców 11 8 39-71
8. Jantex 11 4 35-75
9. Młode Ogniwo 11 3 25-85
10. Oczko 11 1 23-87

SIATKÓWKA

Wyniki 1 kolejki: ORLIK OKSZÓW – LIBERO DOROHUSK 1:2 (25:20, 13:25, 8:15), TEMPO I – TEMPO II 2:0 (25:22, 25:22), CEMEX – FIREX – przełożony, KRASNYSTAW – pauza, wyniki 2 kolejki: CEMEX – TEMPO I 0:2 (14:25, 22:25), TEMPO II – KRASNYSTAW 1:2 (25:18, 19:25, 13:15), KRASNYSTAW – CEMEX 2:0 (25:17, 25:22).
Tabela
1. Tempo I 2 6 4-0
2. Krasnystaw 2 5 4-1
3. Dorohusk 1 2 2-1
4. Orlik Okszów 1 1 1-2
5. Tempo II 2 1 1-4
6. Cemex 2 0 0-4
7. Firex 0 0 0-0
(kg)