Losowanie Pucharu Polski

Członkowie Zarządu ChOZPN, Marcin Antoniak (z lewej) i Bogdan Tymochowicz oznajmują, że w półfinale PP zagra Włodawianka z Chełmianką

Włodawianka – Chełmianka i Kłos Gmina Chełm – Victoria Żmudź. Tak przedstawiają się półfinałowe pary piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Losowanie odbyło się podczas posiedzenia zarządu Związku.
W półfinale PP dojdzie do powtórki sprzed roku, mianowicie meczu Włodawianka – Chełmianka. Spotkanie odbędzie się we Włodawie. Zgodnie z regulaminem rozgrywek, jeśli dojdzie do konfrontacji dwóch zespołów z tej samej ligi, gospodarzem jest drużyna, która w poprzednim sezonie grała w niższej klasie rozgrywkowej. Włodawianka występowała w czwartej lidze, Chełmianka natomiast w trzeciej. Przed rokiem górą była Chełmianka, która wygrała na stadionie we Włodawie 4:1.
W drugiej parze Kłos Gmina Chełm na własnym obiekcie w Rożdżałowie zmierzy się z Victorią Żmudź. Obydwa spotkania zostały zaplanowane na weekend 4/5 marca 2017 roku.(red)