Lubelska „40” poza podium

Zespół SP nr 40 w Lublinie prowadzony przez Piotra Kaweckiego zajął w mistrzostwach województwa 5-6 miejsce

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 40 z Lublina zajął ex-aequo z SP nr 5 z Biłgoraja 5-6 miejsce w finałach wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłki nożnej dziewcząt. Zawody, rozgrywane w minionym tygodniu w Parczewie wygrała SP Kąkolewnica w powiatu radzyńskiego.

Lublinianki po porażkach w grupie 0:5 z SP Nr 2 Tomaszów Lubelski i 0:3 SP Hańsk zajęły trzecie miejsce i nie awansowały do decydującej o medalach rozgrywki.

Mistrzyniami województwa zostały dziewczęta z SP Kąkolewnica, które w finale pokonały 2:1 SP Nr 2 Tomaszów Lubelski.

W meczu o 3. miejsce SP Nr 4 Puławy po dogrywce zwyciężyło 4:3 SP Hańsk. MAG

Zespół Tomasz Problem, zwycięzcy w grupie młodszej, pozują do pamiątkowego zdjęcia z Małgorzatą Stacharską, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 52