Lubelskie nieznacznie gorsze od Podlaskiego

Rodzinne zdjęcie zawodników obu reprezentacji okręgów z wiceministrem sportu Jarosławem Stawiarskim i burmistrzem Kraśnika Mirosławem Włodarczykiem

W meczu pięściarskim rozegranym w sobotę w Kraśniku reprezentacja okręgu lubelskiego złożona z zawodników Klubu Sportowego Paco wspartych Bartłomiejem Mazurem z MKS II LO Chełm i Oskarem Mikołajczakiem z kraśnickiego Parafialnego Klubu Sportowego Za Bramą, przegrała po zaciętej walce 14:15 z drużyną Podlasia.


Losy spotkania lublinian z ekipą, w której występowali pięściarze białostockiego Hetmana i Cristalu, OSiR Suwałki oraz Sztormu Augustów ważyły się do ostatniego, dziesiątego pojedynku. Niezwykle wyrównaną walkę pomiędzy pacowiczem Adamem Kulikiem, a Patrykiem Rostkowskim z Hetmana sędziowie ocenili na 2:1 dla zawodnika ze stolicy województwa podlaskiego i zwycięstwo w meczu przypadło gościom.
Wcześniej w ringu mogliśmy zobaczyć między innymi efektowne wygrane przed czasem Kajetana Kalinowskiego z Łukaszem Kalinko ze Sztormu (RSC w 1. rundzie) oraz Gabriela Baja z Markiem Kapuścińskim z OSiR Suwałki, którego trener Paweł Pasiak, były szkoleniowiec kadry kobiet poddał w 2. rundzie.
Najlepszym pięściarzem meczu Lubelskie – Podlaskie został kraśniczanin Oskar Mikołajczak, który pokonał Sebastiana Ostaszewskiego, sprawiając sobie tym samym wspaniały prezent na przypadające jutro 18. urodziny. BAS

Przed meczem Lubelskie – Podlaskie w Kraśniku odbyła się Sobota Bokserska. Młodzi pięściarze stoczyli siedem walk. W najciekawszych Bartek Prus z Avii pokonał Huberta Rokickiego z Paco (RSC 1. runda), a Bartek Flak z Berej Boxing uporał się ze świdniczaninem Dawidem Włoszkiem (RSC 2. runda)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here