Lublin górą

Emiks, najlepszy zespół 25. Mistrzostw Lublina w halowej piłce nożnej Ogniska Omega, wygrał finał turniej mistrzów TKKF w Zamościu

Emiks Lublin wygrał Wojewódzki Turniej Mistrzów Halowych Piłkarskich Lig TKKF! W zawodach rozgrywanych w Zamościu najlepsza drużyna 25. Mistrzostw Lublina, organizowanych przez Ognisko TKKF Omega, z pięciu spotkań wygrała trzy i dwa zremisowała. Drugie miejsce zajął HDJ Zamość, a trzecie AD Chełm.

Wyniki
Model Biłgoraj – Emiks Lublin 0:2 * HDJ Zamość – JW 1230 Chełm 2:0 * AD Chełm – Model 0:1 * Rraiders – HDJ 1:3 *Emiks – AD 1:1 * Raiders – JW 230 0:1 * HDJ – Emiks 2:2 * AD – Raiders 1:0 * JW 1230 – Model 1:1 * HDJ -AS 1:1 * Emiks -Raiders 6:1 * Model – HDJ 0:2 * Emiks – JW 1230 3:2 * Model – Raiders 1:2 * JW 1230 – AD 1:4.
6. Raiders Hrubieszów 3 4-12

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Radosława Skwarka z HDJ Zamość. Królem strzelców zawodów został Mateusz Siedlecki z Emiksu Lublin. MAG