Lublinianie poza podium

Wiktor Małecki w klasie MX 125 podczas zawodów w Więcborku zajął siódme miejsce

Szóste miejsce Wiktorii Wicińskiej w kategorii MX Kobiet oraz siódme Wiktora Małeckiego w MX 125 to najlepsze osiągnięcia reprezentantów KM Cross Lublin w VI rundzie Mistrzostw Polski w Motocrossie, rozgrywanej na torze w Więcborku.

Spośród 9. zawodników i zawodniczek lubelskiego klubu, startujących w zawodach, w czołowej „10” w swojej kategorii udało się uplasować jeszcze jedynie Olafowi Olkowi, który w klasie MX 65 był dziewiąty.

W „65” trzynaste miejsce zajął Michał Psiuk, a 27. Hubert Biżek. W MX 85 Oliwier Wiciński był 14., a Dawid Grzeszczyk 23. W MX 125 oprócz Wiktora Małeckiego startowali jeszcze Kamil Pawłowski i Arkadiusz Pryk. Pawłowski dojechał do mety piętnasty, natomiast Pryk został sklasyfikowany na ostatnim 19. miejscu.